Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milovala som sa s partnerom,na špinavej dečke ..a teraz mám problémy

Príspevok v téme: Milovala som sa s partnerom,na špinavej dečke ..a teraz mám problémy
macik

velmi surne !!!!dobrý den,
nejako sme si to s partnerom neuvedomili,ale milovali sme sa na špinavšej deke,to sme si az potom neskor vsimli ..a ja mam odvtedy problem v oblasti konecnika,ma svrbi velmi to miesto,je zacervenane,a pali ma...neviem,co si mam na to dat,snazim sa vyliecit to repíkom,a avrilom mastou..co si myslite co si mam na to dat ,aby to preslo ,je to velmi neprijemne..v posve nic nemam...lebo prave dnes som dostala menstuaciu ..
za vsetky rady dakujem,lebo je to velmi surne !!!!

sususu

betadin jednoznacne.... vyumyvat si pohlavne organy s tym, to je taka tekutina ktoru pouzivaju chirurgovia ako dezinfekciu. Dostat v lekarni, ucinok zaruceny.. taktiez to pouzivam

ebi777

vermox je na parazity, úživala som to, a som to užívala opakovane po dvoch týždňoch zas..
hmmm macik, ale doktorke si nevysvetlila, po čom ťa to tak začalo svrbieť :D???
potom si doktorka môže myslieť, že máš mrle :)), keď si jej povedala, že ťa svrbí pri konečníku,,
či nie tak?

Emily opat

macik, prosim ta, ja som si myslela, ze tvoj problem je davno minulostou. Co prosim ta riesis? Uzi tie tabletky, neziaduce ucinky ma vsetko, aj paralen, ibuprofen. Neznamena to, ze spominane problemy sa u teba objavia. Ja nechapem, ze este stale chodis so svrbiacim zadkom!

macik

bola som u mudr,ta mi bez vysetrenia dala Vermox tabletky .---ale ked tak citam pribalove letaky,tak neviem ,.velmi vela neziaducich ucinkov to ma,ako vypadavanie vlasov,ekzemy a pod ,neviem,ci si to mam dat,menej ma to trosku svrbí,ale neviem no ..
docitala som sa,ze aj hemoroidy svrbia,tak neviem,co mam s tym robit .

Dadula56

Silne svrbenie hlavne v noci naznacuje parazity, tym viac, ze tam ani nemas ziadne kozne zmeny. Keby to bola plesen (co ma tiez podobne priznaky) bolo by to viditelne zacervenane, supinkove. Takisto fisura by bola viditelna.
Takze chod k lekarovi, pripadne mozes vyskusat prirodne pripravky. Najlepsie vsak obe, pre istotu.

Emily opat

Svrbi? Tak mas zrejme mrle dievca moje. Nie je to nic vazne, banalita, dostanes sirup a budes ok. Maju to casto deti, ked zjjedia nieco neumytimi rukami.

macik

skusala som kremy: aviril ,asi dva dni ..potom gafrova mast s ichtamolom asi dva dni tiež,potom mastičku faktu ( lebo som si myslela už,že mam hemoroidy) ,potom som skúsila raz aj fenistil gel proti svrbeniu...
nič mi nepomohlo ..neviem ,ktoru z nich by som mala dlhsie brať ..

tiez sa mi uz nezda,ze by to bolo z tej dečky ..to asi bude niečo ine,...najhoršie svrbenie v noci -nemozem ani kvoli tou spavat-take dve noci ..
snazim sa stale umyvat,potierat to niecim-ale co je zaujimave ,vsetky kozne priznaky uz presli,ja nemam na kozi nič viditelne,pozerala som to v zrkadle,nemam tam ziadne vyrazky,ani nič cervene ..proste ciste ...
a nechapem potom prečo ma to tak strasne svrbí ,najma v konecniku a aj okolo neho ...:( ludia,som zufala

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milovala som sa s partnerom,na špinavej dečke ..a teraz mám problémy - Fórum - ZDRAVIE.sk