Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preskocilo mi - pojedla som všetko čo som videla..

Príspevok v téme: Preskocilo mi - pojedla som všetko čo som videla..
smaragdicka

potrebujem len, dostat to von zo seba. uz niekolko rokov si strazim vahu a ratam kcal, a jem pomerne zdravo, vela cvicim.
od piatku do nedele som teraz bola na oslave a este k tomu vsetkemu aj velka noc.
pojedla som vsetko, co som videla.

viem, ze to tym neospravedlnim a budem pokracovat vo svojom zivote tak, ako doteraz, len by ma potesilo, keby ma niekto pochopil, a povedal mi, ze nie som sama.

200g linecke kolieska
1x ovocny kosicek
350 g perniky v cokolade
kusok husy
2x oblozeny chlebik s kaviarom
250 ml deluxe
banan v cokolade s piskotami
50g arasidy
100 g tuc tuc
100g kokosove gulky
200g rezy
200g chipsy
200g udene maso
100 g klobasa
100g chlieb
4x rohlik

Lulita

Dadula - hehe, to si vystihla, presne ide o uhol pohladu

ja sa najedena nad mieru necitim dobre, vtedy s ami aj zle spi a ked sa zobudim sa citim strieskane, najlepsie sa clovek citi, ked je polo syty

Lulita

Maoam - idealnu? no to iste...cosi, nemam, ked budem mat aspon 59 kg uz to budem moct povedat :))

smaragdicka - ja tiez jem cez týžden cpotttage syr a tuniaka, to dookola, velmi to ani nemenim, lebo to mi chuti, u mna su problem sladkosti, nemozem v obchode ist okolo regalov so sladkym, to tam hned zastanem a nieco si vezmem :( terzaz tie nemecke marcipany omg boli uzasne a tak :(

ale tak to ber, ze Vianoce, Velka noc, celkovo sviatky su vzdy kriticke dni na objedanie, clovek potom prejde do normalneho rezimu a vzdy som rada, ked je po sviatkoch

Dadula56

No stalo sa. Ono je to este fajn z toho pohladu, ze ty si uvedomujes, ze je to hnus to vsetko pojest. Vacsina zjedla to iste a viac a mysli si, ze je to okej a mali pohodove, radostne sviatky.

smaragdicka

j11
tak na takej vahe by mi uz asi zalezalo... ak niekto neriesi vahu medzi 50 á 60 kilami, jeho vec,, ak niekto neriesi vahu medzi 60 a 70 kilami, tiez jeho vec,, ale neriesit vahu 105 a 114 kil, to mi dojde uplne nezodpovedne.

j11

Nam povedala biologicka, ze vaha je dana geneticky, cize je to ako boj s veternymi mlynmi:) Ja som mal uz aj 114 kilo, teraz mam 105 kg, trochu mi na tom zalezi, ale zase sa preto nezblaznim.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preskocilo mi - pojedla som všetko čo som videla.. - Fórum - ZDRAVIE.sk