Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Zamilovaný" stav

Príspevok v téme: "Zamilovaný" stav
Nemesis

Zdravím, mám čerstvých 21 a možno vám táto moja "spoveď" alebo problém bude pripadať ako totálna blbosť, no narovinu vám napíšem, čo cítim... respektíve necítim... Mala som viacero vzťahov. S každým jedným sme si sadli ako ľudia do istej miery, v našom vzťahu bola samozrejme silná chémia, rešpektovala som ho ako človeka... no nebola som do neho zaľúbená, skrátka absolútne som pri ňom nezdieľala také pocity, ako moje zaľúbené spolužiačky, ja vlastne ani neviem, ako to nejak rozumne opísať, proste nebola som z neho paf. Vnímala som ho ako dobrého kamaráta + sexuálneho partnera. Vlastne nikdy som do nikoho nebola bezhlavo zamilovaná, žiadne lietanie v oblakoch, proste nič, vždy som bola nohami pevne na zemi. Celkovo nie som romanticky založený typ človeka, u mňa bol zamilovaný stav vždy neznámy pojem. Väčšina ľudí tvrdí, že zamilovanosť je ten najkrajší pocit na svete, ja som ho nikdy nezažila a pochybujem, že vôbec niekedy zažijem. Myslela som si, že časom sa to zmení, že sa to vo mne predsa len niekedy rozhýbe, no nič, ak mám byť úprimná, zamýšľam sa nad tým, ako sa vôbec niekto dokáže bezhlavo zamilovať... Zdieľa niekto podobné pocity ako ja alebo som vážne nejaká divná? =/

Lulita

lebo si nenasla toho praveho, to je vsetko, ja som si tiez kedysi myslela, ze neviem citit hlboky cit a prichodom pana praveho sa vsetko zmenilo

Maoam

najskor si velmi realisticky, logicky a prakticky clovek, skor su takito muzi, ale aj medzi zenami sa najdu typy ako ty, aj ked menej casto

no ja som mala vztahy a la ruzove okuliare, zamilovanost a potom tvrde pady :DDDDDD

takze oplati sa taka zlata stredna cesta asi

zasa byt celkom citovo otupeny tiez nie je nic moc

poznala som takeho muza, ale dokazal sa zamilovat - ale iba raz, do jedinej zeny, ale ona bola velmi vynimocna, napriek tomu si zachoval to, aky bol, ludi nezmenis

uz je potom len na partnerovi, ktoreho si najdes, ci mu to sadne

TinaM

ja som bola "zamilovana" minimalne 5x...do kazdeho svojho ex-priatela v zivote. Vzdy som prezila tie povestne motyle v bruchu, ruzove okuliare, obraz jeho tvare/tela pri zaspavani (lebo takto sa tusim povrchne opisuje zamilovanost)...a kazdy vztah mi krachol. A teraz mam najvaznejsi vztah, som stastna a myslim si, ze toto ma naozaj buducnost, lebo to stoji na realnych zakladoch. A paradoxne, na zaciatku vztahu som sa do mojho partnera zamilovala ako do cloveka, nie do muza. Mala som najprv rada jeho dusu, povahu, spravanie...az potom jeho-ako muza. Nemala som ruzove okuliare, ani motyle v bruchu.A napriek tomu som doteraz stastna a milujem ho.

mango.tree

ja som tiez velmi prakticka zena a realistka. ale zalubena som uz bola, len raz, tak dufam, ze sa este zalubim. no a je to najkrajsi pocit na svete, fakt. kto nezazil nepochopi. dava to uplne iny rozmer dnom a tak celkovo. je to ako droga, tak mozno ked si niekto slahne, tak ma rovnake pocity, neviem :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.