Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazko sa mi zaspava

Príspevok v téme: Tazko sa mi zaspava
unknown89

zdravim ludia ... mam dost velky problem .. od kedy pracujem nemozem normalne zaspat .. celu noc prelezim a rano som rozbity ... nevladzem potom v praci nic ..pridem domov a v noci to iste ... som neuveritelne unaveny ale jednoducho nemozem zaspat .. ked mam volno je to v poho, zaspim normalne... ale ked viem ze mam rano vstavat tak nikdy ... co by ste mi poradili ?? pretoze ma takyto zivot uz naozaj nebavi ,,,

pandorica

možno aj hneď zajtra,lebo počasie sa fakt zblaznilo.Počítam, že sa oteplí z jedného dňa na druhý a skočíme rovno z kabátov do tielok.

Lulita

unknow - aj ja mam rada burky :) a najma jarny a letny dazd, ked citis ako sala to teplo do studenych kvapiek a vsade je zelena trava, ale musi byt teplo, nie toto tu, co je teraz vonku

z praxe si nic nerob, ani ja nemam nejaku velku zhruba 3 roky a robotu som si nasla, aj ked ja sa namakam ako fretka, najma mozgove zavity je dost o logike a pamati to moje

no dnes mi staci, ze je piatok, depka bude az v nedelu :))

pandorica

nebuďte takí pesimisti,to robí aj toto nenormálne počasie,príde jar,bude slniečko,všetko uvidíme krajšie

unknown89

pfuuu .. pochybujem ze tu v tejto diere nieco take najdem :P navyse na to nemam zameranu skolu ... ziadna prax .. paradna perspektiva do buducna ... gulka do hlavy a mam pokoj :-D

Lulita

unknown - joj nie...ked tak pojdem velmi daleko, mna tu uz tak serie tato krajina...no a co ty sa chystas dalej robit? posielat ziadosti? ale niekde do kanclu hej...ziadne dvohanie bremien :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.