Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazko sa mi zaspava

Príspevok v téme: Tazko sa mi zaspava
unknown89

zdravim ludia ... mam dost velky problem .. od kedy pracujem nemozem normalne zaspat .. celu noc prelezim a rano som rozbity ... nevladzem potom v praci nic ..pridem domov a v noci to iste ... som neuveritelne unaveny ale jednoducho nemozem zaspat .. ked mam volno je to v poho, zaspim normalne... ale ked viem ze mam rano vstavat tak nikdy ... co by ste mi poradili ?? pretoze ma takyto zivot uz naozaj nebavi ,,,

Lulita

uknown - ked si to oznamil v praci neries, nevladzes a basta, popripade si mal ist za dr. a mal si sa dat na PN aj by si dostal nejake smiesne penezi a mal pokoj, na pn mozes byt rok

Lulita

Iveta - bud prides o pracu a zdravie, alebo o byt, tak ani neviem co je horsie :( ked by clovek skoncil na ulici, tak ci tak by prisiel o zdravie a tu clovek zarobi tolko, ze nezaplati ani byvanie z platu, aj tak je to vzdy o drzku, rano som mala myslienku, ze vobec sa necudujem tým ludom, co pachaju samovrazdy, ved to je take vykupenie z tej biedy a neradosti zo zivota z toho plynucej

Lulita

tak ja som nespala celu noc, som isla do prace po prebdenej noci, nic som nespala, rano som myslela, ze nejdem nikam, ale premohla som sa, esteze ide vikend ten pocit, ze nikam zajtra nemusim ist je na nezaplatenie

pandorica

ja tiež nemôžem zaspať,na druhý deň som potom ako zbitý pes.Najnovšie, keď sa mi už konečne podarí zaspať, sa mi sníva, že nemôžem zaspať.ráno som potom úplne vystresovaná.

unknown89

pfuuu vcera som zaspal okolo 1v noci a spal som doteraz ... prisla mi sms od kamarata vraj mam prist zajtra do prace ze budu mat inak problem ...aj ked som s majstrom volal a povedal som mu jasne ze to nevladzem zdvihat ... fakt neviem co mam robit

Verca_11

Ahoj, ja mam tiez v poslednej dobe problem vecer zaspat ale tabletky su asi to posledne na co by som siahla. U teba su tie dovody evidentne vaznejsie ale ja to riesim tak ze namiesto internetu si pred spanok precitam knihu, takym sposobom sa uvolnim a ked si lahnem do postele a ani potom sa mi neda zaspat zacnem v hlave pocitat 1,2,3, ... atd. Pretoze tym zamestnam svoj mozog a tak nemam zbytocne myslienkove pochody. Tvoj problem je v tom ze ty si hrozne v strese a napaty z toho ze zase nezaspis. Posnaz sa na to nemysliet v podstate sa uvolnit a uvidis ze po case to pojdem prajem vela stastia :)

Iveta Michael

zaujalo ma to čo píše ,, orol ,, a treba povedať že to je pravda!

Je viac ako zrejmé že by si v tejto práci totálne ochorel a skončil nielen u psychiatričky ale možno aj v špitále...takže je asi eln dobre že si odišiel..

...hm,ked tak nad tým uvažujem takáto otročina sa hádam nájde hocikde a čím ťažšia robota tým horší plat - tu na SVK to platí dvojnásobne:(

je zlé byť bez práce,ale..prísť nadobro o zdravie je katastrofou..orol má pravdu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tazko sa mi zaspava - Fórum - ZDRAVIE.sk