Nenavykove lieky na spanie

stanislavka

Odporucam persen ten som uzivala ale potom som zacala chodit relaxovat a do wellnesu a to ma tak ukludnuje ze som zacala dobre spavat.. teraz naposledy som bola tu www.hotelbellevue.sk odporucam

manzelka

S Persenom mam aj ja dobre skusenosti, ale neuzivala som ho tak dlho, takze neviem povedat, ze ci skutocne nie je navykovy :D

Gilda

Ja som skúsila veľa liekov na spanie bez predpisu. Veľa s nich je dobrých. To je pravda, nie je dobré ich užívať denne.
Jednou z najlepších vecí je CBD olej pokiaľ je kvalitný. Nemá skoro žiadne vedľajšie účinky.

rozmaria83

mne pomaha melatonin, davam si len ked mam zly spanok nedavam si ho stale, mam melosleep duo od sunday natural

jedulka

Posekat na večer kubík dřeva a nebo dlouhá procházka v přírodě !
Usneš a ani nebudeš vědět jak :-)
Rituál, při kterém se na večer má všechno dvě hodiny před spaním zklidnit.Jak tělo , tak mysl.Pouštím si muziku, kterou mám ráda, klídek pohoda, žádné juchačky, ty jsou na ráno, aby člověk vstal z postele :-)
Nedívat se na TV ani do PC a podobně. ...

antono

skus KavaKava tabletky alebo Melatonin z biocare mne pomohli a nejaku zavuslost som na nich nepocitoval upravil sa mi aj rezim s nimi lebo som presiel z nocnych na denky tak niekedy to bol problem

mam56

A aký je rozdiel medzi návykovými a nenávykovými liekmi? Podľa mňa sú tie návykové silnejšie a účinnejšie.
Ja beriem možno už 3 roky San.al a neriešim moju závislosť na tomto lieku.
Keď si ho nedám, tak nespím.
Môžem byť aspoň rád, že žijem po tom všetkom, čo som poprežíval:-)