Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenavykove lieky na spanie

jedulka

Posekat na večer kubík dřeva a nebo dlouhá procházka v přírodě !
Usneš a ani nebudeš vědět jak :-)
Rituál, při kterém se na večer má všechno dvě hodiny před spaním zklidnit.Jak tělo , tak mysl.Pouštím si muziku, kterou mám ráda, klídek pohoda, žádné juchačky, ty jsou na ráno, aby člověk vstal z postele :-)
Nedívat se na TV ani do PC a podobně. ...

antono

skus KavaKava tabletky alebo Melatonin z biocare mne pomohli a nejaku zavuslost som na nich nepocitoval upravil sa mi aj rezim s nimi lebo som presiel z nocnych na denky tak niekedy to bol problem

mam56

A aký je rozdiel medzi návykovými a nenávykovými liekmi? Podľa mňa sú tie návykové silnejšie a účinnejšie.
Ja beriem možno už 3 roky San.al a neriešim moju závislosť na tomto lieku.
Keď si ho nedám, tak nespím.
Môžem byť aspoň rád, že žijem po tom všetkom, čo som poprežíval:-)

looser

ja som uz dlhe roky psychiatricky pacient
myslim, ze psychofarmaka nepriaznivo ovplyvnuju spanok
to je na vlastnej kozi overeny fakt
bola som 5rokov zavisla na stillnoxe, ktory sa ma brat len 6tyzdnov
ale doktorka mi ho veselo predpisovala
tiez mi nezaberaju prirodne lieky na spanie, ani babske recepty

RNG

Su aj ucinnejsie prostriedky, ako mlieko s medom. Celkom dobre zabera urcity cas melatonin, davka 3 az 10 mg tesne pred spankom,
destresovanie,pozri cez Google.sk pod rng,stres, l-theanine(400 mh pred spankom, a silna zmes vytazkov z bylin ako valerian, chmel, passiflora, pozri napr vyrobok firmy Now Foods, pod menom Sleep, botanical sleep blend
Najdes ju v roznych internetovych obchodoch, odporucam momentalne iherb.com, lebo maju najnizsie postovne na Slovensko.
Ani jedna z tychto uvedenych nie je navykova a nema postranne skodlive ucinky.
Jedine, co mozes mat, ked po 10 mg melatoninu nespis aspon 8 hodin ale nasilne sa zobudis je bolenie hlavy, kde zvyskovy melatonin sa "bije" s napumpovanym adrenalinom hodinu/dve.

Gacopulo

teple mlieko, bylinky bylynkove tabletkky relaxacia atd. nic mi nezabera. som paccientom psychiarie a nieco sa mi pobabralo so spankom..na kontrolu idem o mesiac tak neviem co mi nato da

pandorica

neviem,čo ti je a prečo potrebuješ lieky na spanie, ale skús sa porozprávať s lekárom, veď ich nemusíš brať navždy a závislosť nevznikne hneď, tak keď ich nebudeš potrebovať, ich vysadíš

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenavykove lieky na spanie - Fórum - ZDRAVIE.sk