Nenavykove lieky na spanie

looser

ja som uz dlhe roky psychiatricky pacient
myslim, ze psychofarmaka nepriaznivo ovplyvnuju spanok
to je na vlastnej kozi overeny fakt
bola som 5rokov zavisla na stillnoxe, ktory sa ma brat len 6tyzdnov
ale doktorka mi ho veselo predpisovala
tiez mi nezaberaju prirodne lieky na spanie, ani babske recepty

RNG

Su aj ucinnejsie prostriedky, ako mlieko s medom. Celkom dobre zabera urcity cas melatonin, davka 3 az 10 mg tesne pred spankom,
destresovanie,pozri cez Google.sk pod rng,stres, l-theanine(400 mh pred spankom, a silna zmes vytazkov z bylin ako valerian, chmel, passiflora, pozri napr vyrobok firmy Now Foods, pod menom Sleep, botanical sleep blend
Najdes ju v roznych internetovych obchodoch, odporucam momentalne iherb.com, lebo maju najnizsie postovne na Slovensko.
Ani jedna z tychto uvedenych nie je navykova a nema postranne skodlive ucinky.
Jedine, co mozes mat, ked po 10 mg melatoninu nespis aspon 8 hodin ale nasilne sa zobudis je bolenie hlavy, kde zvyskovy melatonin sa "bije" s napumpovanym adrenalinom hodinu/dve.

Gacopulo

teple mlieko, bylinky bylynkove tabletkky relaxacia atd. nic mi nezabera. som paccientom psychiarie a nieco sa mi pobabralo so spankom..na kontrolu idem o mesiac tak neviem co mi nato da

pandorica

neviem,čo ti je a prečo potrebuješ lieky na spanie, ale skús sa porozprávať s lekárom, veď ich nemusíš brať navždy a závislosť nevznikne hneď, tak keď ich nebudeš potrebovať, ich vysadíš

pandorica

ak chceš niečo fakt nenávykové, vyskúšaj si kúpiť melatonín,funguje a dá sa kúpiť normálne v lekárni bez receptu.