Ako pribrať?

Príspevok v téme: Ako pribrať?
chudy

zdravím
onedlho budem mať 16 rokov a som strašne chudučký...
ruky (od dlane po lakeť) mám doslova ako paličky, a za dlaňou nemám v podstate žiadne mäso, len kosť a kožu
mám cca nejakých 55 kg a výšku cca 170-173 cm...
nemyslím si že jem málo
prosím, poraďte, čo robiť aby som pribral aspoň niečo na váhe do leta, nech sa zo mňa na kúpalisku nesmejú?
prípadne ako to premeniť na svalovú hmotu, nejaké efejtívne cvičenia na doma
ďakujem za pomoc, naozaj sa to už ďalej nedá počúvať aký som chudý, sám to dobre viem

kvietok232323

ale som rada ze ma niekto ten isty problem....lebo casopisy su plne toho ako schudnut :D a tak vidim ze nie som sama, ktora riesila uplne opacny problem...inak teraz papam uz normalne, uz sa neprejedam a vaha drzi :)

kvietok232323

ani ja som nebola zacala som len jest viac krat za den, vkuse som nieco vyjedala, a dlho nebolo nic vidiet. Az som si myslela ze je to uplne zbytocne...ale samozrejme musis to skombinovat s nejakymi cvikmi, to najdes aj na nete, aby si mal svalstvo ako tak pevne :D po roku som s z ubohych detskych 45kg vyhrabala o desat viac...teraz mam 60 a postavu konecne normalnu... viac uz nepotrebujem, ale uz sa za seba ani nehanbim...a to mam 24...takze este po dvadsiatke som mala taku detsku vahu :D :D :D :D

kvietok232323

ahoj, ja som bola na tom podobne :) no mne pomohlo prejedanie :D ale doslova prejedanie a cvicenie....postupne to nejak islo, pribrala som desat kil za rok, musela som nakupit vsetko nove oblecenie, ale citim sa takto lepsie :)