Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fyzicky vzhľad

Príspevok v téme: Fyzicky vzhľad
vetva

Vidim, ze to tu dycha nudou, tak nieco na ozivenie. Bez ohladu nato, ci ste zadani alebo nie, ako by mal vyzerat Vas partner ak by ste si mohli vybrat teraz len cisto na zaklade fyz. vlastnosti? Myslim teda:
vyska (mala, normalna, vysoka)
typ postavy (stihla, plnostihla, obezna)
vlasy (farba, strih, dlzka)
crty tvare (nos, pery, oci); u muzov fuzy, brada, plesina, ustupujuce celo; u zien prsia (male, stredne, velke).
Dakujem za odpovede ak nejake budu :D

mmmmmmmmmmmm

vyska: najlepsie vysoky, ale nie vychudnuty, aspon nech ma 175 cm, aby som sa necitila ako zirafa pri nom :)(ja 165 :D)

typ postavy:plnostihla (urcite nema byt chlap CHUDY)

vlasy: najlepsie spinavy blondak az bledohnede, strih? no bud na jezka alebo dlhsi jezo, ale ved aj holohlavy muzi su sexy :)

crty tvare (nos, pery, oci) : bolo by fajn, aby mal aj nos aj pery aj oci...oci-najlepsie pre mna zelene alebo modre :)

No protiklady sa pritahuju, ja som totalny opak toho, co sa mi paci :)
ALe zas nevravim, ze sa mi nepacia aj tmavy :) krasa je relativna!!!!

nikaroxy

Samozrejme že nás priťahujú krásni, vysokí, tmaví, vyšportovaní, s krásnymi zubami, jemnym strniskom, dokonalymi vlasmi, peknou pleťou,moderne sa obliekajuci, galantní, šarmantní.....a možno práve preto mám nevysokého ale zato dobrého a praktického chlapa.Ktorí možno nie je sexsymbol ale je šikovní, dobrí na mňa, splní mi všetko čo mi na očiach vidí a rozumieme si vo všetkom. Pretože to je v živote doležité, aby ste mali spoločnú reč, záujmy, aby ste mali radi jeho rodinu a nie to že má samé kocky na bruchu. Pamatajte fyzická krása za pár rokov pominie a bude tu s vami iba jeho povaha.Podla toho si treba vyberať partnera, vedieť že vam v živote bude oporou je velmi doležite.

***Wellie***

Zaujme ma muz, ktory uz na prvy pohlad vyzera PRIRODZENE muzne(nie pumpy z fitka!) a ma primeranu davku sebavedomia.
Aby ma muz NAOZAJ zaujal, musi byt dobre stavany a mat hrubsie obocie (velmi dolezite pre mna!)
Zakladam si na dobre oblecenych muzov, nemam rada obleky ani vyslovene sportove oblecenie, paci sa mi na napr. oblecenie typu(znacky) REPLAY :)
Nestrpim u muzov dlhe vlasy, oholenu hrud (alebo nedajboze nohy!)...
Asi tolko k fyzičnu ...:)

Sedmi_kraska

Nepáčia sa mi chudí muži. Postaa by mala byť taká priemerná, tiež žiadne namakané delo ale taký normálne stavaný chalan , prirodzene svalnatý. Vyšší tak od 178 vyššie. Musí z neho vyžarovať určité sebavedomie a originalita. A u mňa veľmi záleží na štýle obliekania, nemám rada gýčovosť.

TheDevilMe

Cestovatel30: Praveze neviem,co je za tym, iba mi to pride neobvykle,lebo vacsinu zien pritahuju vysoki a mne sa to este nestalo pritom na zenu som celkom vysoka. Ktovie,co je za tym :)

Cestovatel30

rhea to bude skor kvoli ich reci ze tak pistia :D no ja som bol 2 tyzdne s jednou aziatkou z ciny v hongkongu, robila mi tam spolocnost. A aj ked sme sa rozpravali viacmenej po anglicky sem tam posunkami :D tak to celkom islo aj ked hovorila mandarin cinstinou, nezdala sa mi otravna, skor naopak. A mne vyhovovalo ze je postavou aj vzrastom mensia napriklad ako slovenky. Pohoda, ako nebola mala lebo mala hmm asi 160 aj nieco ale bola taka utlejsia aj prsia mensie.

TheDevilMe a ake to ma prakticke vyuzitie alebo je za tym nieco ine? Alebo za tym nie je nic? :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fyzicky vzhľad - Fórum - ZDRAVIE.sk