Fyzicky vzhľad

Príspevok v téme: Fyzicky vzhľad
vetva

Vidim, ze to tu dycha nudou, tak nieco na ozivenie. Bez ohladu nato, ci ste zadani alebo nie, ako by mal vyzerat Vas partner ak by ste si mohli vybrat teraz len cisto na zaklade fyz. vlastnosti? Myslim teda:
vyska (mala, normalna, vysoka)
typ postavy (stihla, plnostihla, obezna)
vlasy (farba, strih, dlzka)
crty tvare (nos, pery, oci); u muzov fuzy, brada, plesina, ustupujuce celo; u zien prsia (male, stredne, velke).
Dakujem za odpovede ak nejake budu :D

Slecna A.

co je to "normalna" vyska? :D Som sa opat pobavila...
Okej, tak normalna vyska...cize kedze som ja liliputan, tak pre mna ma normalnu vysku kazdy hmm :D Potom by som chcela aby mal moj milubeny polodlhe vlasy, krasne muzne ruky a naruc, do ktorej ma schova celu :) Tmavsi skor. Ten moj splna vsetky tieto poziadavky, asi preto, ze som si ich vytvorila AZ po tom ako som sa s nim dala dokopy :D A nosi velmi rad kosele, obleky, vo volnom case zas pohodlne veci, no nie sportove...A ma prekrasne zelene oci, hmmm...

Mimulus

Určite jamky na lícach - je to také...j.bavé :)

Na výške, farbe vlasov a postave ani tak veľmi nezáleží. Ale žiadny extrém nie je dobrý.

Veľmi vysoký EQ, nádherné oči, prirodzenosť.

beskyd

prirodzena zena, .. prirodzena tvar, vlasy, vzhlad.. inak prijemna a mila... cize ako clovek odkazany na pracu v BA odsudeny na dozivotnu samotu..

raviee_

muz: 185+, postava sportova, ale nemal by byt velmi vyrysovany, blond vlasy, strnisko, popripade brada, modre oci (proste Ryan Gosling :D)

zena: 180 cm, 56 kg, svetlohnede dlhe mierne vlnite vlasy, na farbe oci nezalezi, len nech ich ma pekne namalovane, plnsie pery a na velkosti prs nezalezi ked ma zena spravnu podprsenku!

ale tak keby ma v spolocnosti sprevadza ktorakolvek z Victoria secret slecien, nebranila by som sa :)

Lalle

Takže môj ideál na základe fyzických kritérií by bol asi takýto:výška 190 cm, široké ramená, nie chudý, ani tučný, tak akurát, jemne vyrysované svaly, vlasy krátke tmavé, blond, ryšavé :), na tom mi vôbec nezáleží, farba očí tiež nepodstatná, väčší nos, veľké ruky, samozrejme dobre oblečený a voňavý :)

GoFruit

Vysoky, stihly, blond po plecia ale mozu byt aj dlhsie, rovne, hnede oci, oblek, kravata, usmev na tvari a jamky v licach

anjelik*

Slim fit. A klasika...biela košeľa, čierna kravata, poprípade tmavá košeľa...rozhodne nie farebná alebo vzorovaná...ani kravata.