Fyzicky vzhľad

Príspevok v téme: Fyzicky vzhľad
vetva

Vidim, ze to tu dycha nudou, tak nieco na ozivenie. Bez ohladu nato, ci ste zadani alebo nie, ako by mal vyzerat Vas partner ak by ste si mohli vybrat teraz len cisto na zaklade fyz. vlastnosti? Myslim teda:
vyska (mala, normalna, vysoka)
typ postavy (stihla, plnostihla, obezna)
vlasy (farba, strih, dlzka)
crty tvare (nos, pery, oci); u muzov fuzy, brada, plesina, ustupujuce celo; u zien prsia (male, stredne, velke).
Dakujem za odpovede ak nejake budu :D

nirv

Hej skôr tak športovo, tenisky/outdoor/ťažké boty, rifle, športová bunda. Značky neriesim :D na chrbte batoh...ach minule som videla takého symposa v buse ...

mango.tree

ty pocuj, cestovatel, otvorila som si linku a normalne mi pripominas jedneho kamarata z minulosti, typovo, ak sa teda podobas na tamtoho. lenze, on sa uz medzicasom ostrihal :D

no ja som rysavo-blond od prirody, ale odkedy pouzivam hennu, tak som riadne rysava

a tato tema je o fyz. vzhlade, tak naco tu tahat povahu, to by moj vypocet tak skoro neskoncil :D

ale viacmenej, musi sa mi pacit jeho tvar, potom je uplne jedno farba vlasov,oci. a co sa mi na tvari paci neviem presne popisat, to pozriem a vidim. su to nejake specificke crty ale neviem to slovne opisat.

nirv

No oblečenie je dosť dôležité. Myslim štýl . Mne sa páčia športové typy , nemám rada raperov , či čo to je , tie podivné moderné štýly, ani osumele typy, ani IT, ani vyobleckovanych, mužov čo vyzerajú ako z magazínu, prílišný underground...

Sejla

Vetva ani nie, teda aspoň ja to tak nemám, mne sa začne niekto páčiť úplne z ničoho nič, väčšinou ani neviem prečo, vôbec nemusí byt nejaky vyhradeny typ. Raz ciernovlasy, inokedy blondiak, nemám žiadny typ, nie som rasista :P :D

vetva

ale ved ja viem, ze dolezitejsia je psychika a to ako spolu ludia vychadzaju, ale teraz som sa pytala len na vzhlad, keby bola moznost vyberu hypoteticky. Kazdemu sa predsa paci urcity fyzicky typ cloveka a iny v nom vyvolava averziu, nie?

Cestovatel30

ebi7777 ale nie :) teraz som rozmyslal ze na akeho spevaka sa podobam tak si daj do googlu
"Matthew Tuck Pictures (20 of 40)"
no a ten prvy link na lastfm co ti najde tak take mam vlasy ale dlhsie a som trochu krajsi ako on

Sejla zaloz temu o povahovych vlastnostiach, prispejem nejake vysnivane :)