Fyzicky vzhľad

Príspevok v téme: Fyzicky vzhľad
vetva

Vidim, ze to tu dycha nudou, tak nieco na ozivenie. Bez ohladu nato, ci ste zadani alebo nie, ako by mal vyzerat Vas partner ak by ste si mohli vybrat teraz len cisto na zaklade fyz. vlastnosti? Myslim teda:
vyska (mala, normalna, vysoka)
typ postavy (stihla, plnostihla, obezna)
vlasy (farba, strih, dlzka)
crty tvare (nos, pery, oci); u muzov fuzy, brada, plesina, ustupujuce celo; u zien prsia (male, stredne, velke).
Dakujem za odpovede ak nejake budu :D

gbstw

vysoká, 170-180 cm
štíhla ofc.

brunetka/blond ale najradšj mám brunetky, vlasy dlhé rovné

tvár symetrická, veľké oči, obočie nevytrhané ale prirodzené to fakt neznášam
nos malý, pery nie moc malé, záleží na tvári ako celku ;)

prsia aspoň stredné, ale nie je to podmienka! :D

ruky s peknými dlhými prstami, nechty pekne zarovnané - všetko hodnotím :D

ebi7777

cestovateľ mám také dlhé, do predu ak si ich dám, tak celkom pod prsia, čiže tak po pás :D a mám ich vlnité

mango.tree

no ja mam 166/51 a rysave vlasy po zadok. aj vek mam akurat. ale jednu vadu mam, myslim, ze starnut budem :DDD

a fyzicky aky muz sa mi lubi, tak vysoky, velmi vysoky, siroke ramena, nie vychudnuty ani pri tele, taky akuratny, nie posilnovo-svalnaty-nabuchany ale tak od prirody a od sportu ci roboty ze ma svaly, take primerane.

Lulita

cestovatel - aha, ok, tak to uz chapem to vymedzenie :)

ano s tymi vlasmi to nie je jednoduche, su baby, ktorým viac ako po plecia nenarastu, to chce dobre geny

Lulita

aj ja tak tipujem :)) len ma to tak zaujalo, ako ma ohraniceny vek, lebo niektore 30tmicky su ovela zachovalejsie a krajsie, ako niektore 20cky :p