Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spomalene creva

Príspevok v téme: Spomalene creva
javia

Dobrý,od janura som schudla 12kg,úpravou stravy a pravidelným cvičením, ale stale mam problém s vyprazdnovanim(max 2-3x za 2Tyzdne). Jem ovocie,zeleninu,ovsene vločky,jogurt+chia semienka,celozrnne pečivo a spaldove cestoviny,ryby, ale mäso mi moc nechutí,max 1-2x za mesiac.
Ked ten môj problém trvá už dlhšie(napr 4dni)je mi dost zle,až na vracanie...vsetky domáce babkovske recepty som už vyskúšala,nič mi nepomáha...poradíte?

RNG

skus radsej zmes roznych mikrovlaknin, co najviac zloziek(psylium, inulin, ovsenna vlaknina arabinogaclaktany, glucomanan, pektiny...)
Prvre tri dostanes aj miestne od firmy Vemica, kvalitne a lacne.

RNG

Pridaj si 15 gramov mikrovlaknin a 3/4 litra vody s nimi, pripadne lyzicu olivoveho oleja kazdodenne, a budes mat pravidelnu stolicu kazdy den.
Ked jedlo zostane viac ako 24 hodin v tele, tak sa v nom premnozia rozne mikroby, ktore vyrabaju aj toxiny a samozrejme je ti teda zle.

Lolitka

Ahojky. viackrat som citala o cistiacom rizote, je urcene na pravidelne a zdrave vyprazdnovanie, nesposobuje zavislost ako prehanadla, je to zdrave, podporuje imunitu a navyse sa z neho chudne. Daj si do vyhladavaca "cistiace rizoto" a vyhodoi ti na to aj recept aj skusenosti ludi, ktori ho skusili a jedia ho dlhodobo a nedaju nan dopustit :) drzim palce

smaragdicka

ahoj javia,,,, mne to trvalo 2 roky, kym som sa dala ako tak do poriadku po schudnuti...ist na toaletu bol moj dost velky problem,,, tak 1 x za 5 dni a mozno aj viac,,, dost krat sa mi stalo, ze som aj 10 dni nebola na vecku,,,, je to tym, ze jes malo....
uznaj si to sama, ze neprijmes dost natolko, aby si sla pravidelne na toaletu.
nestaci jest len zdravo, ale aj dostatocne mnozstvo.

mimochodom, ak si pridas viac oleja do jedla, pojde ti to lepsie. vlastna skusenost.. cim mastnejsie, tym sa rychlejsie dostanes na zachod.

vitavi

Skús nahradiť pečené pečivo varenými obilninami. Pečené sťahuje, tvrdé vysušuje a spôsobuje tvrdnutie stolice. Jedz šťavnaté jedlá. Var si obilninové kaše s dostatočným množstvom vody - jačmenné krúpy a voda 1:4-6, ryžovú kašu z ryže natural 1:3-4, pšenovú, ovsenú, pšeničnú, tak, aby boli hladké a mäkké. Jedz kvasené zeleniny, ak je kyslá kapusta príliš slaná /kupovaná je/tak ju prepláchni vodou, aby ťa nesťahovala. Dbaj na dostatok zeleniny, ktorú pripravíš rôznymi spôsobmi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spomalene creva - Fórum - ZDRAVIE.sk