Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nahodny sex

Príspevok v téme: Nahodny sex
simca simcs

mala som sex s kamaratom a dopadlo to tak, ze na druhy den som si sla vyzdvihnut tabletku "po", napriek tomu ze som nemala plodne dni.. samozrejme si planujem este spravit v najblissich dnoch tehotensky test ale chcem znovu zacat brat antikoncepciu.. ked ju zacnem brat teraz je mozne ze by ovplyvnila ten test?

Slecna A.

simca, inak si v pohode? Dala si si tabletku po, predpokladam teda, ze ste mali nechraneny sex..Okrem tej tabletky po by si mala neskor zajst aj za gyndou, bovie co si mohla tymto chytit...Kde mas istotu, ze kamarat takto nepretahuje aj ine dievcata?
A suhlasim s Iba Katka, nemozes si dat antikoncepciu kedy sa ti zachce....

Iba Katka

Ako ju chceš začať brať teraz? Antikoncepcia nie sú marťankovia, že to bude brať vtedy, keď ťa napadne. Musíš počkať menštruácie a až po nej brať (alebo začať brať na v prvý deň menštruácie, zaleží od HAK). Ty si nemôžeš teraz z ničoho nič od polky cyklu nasadiť tabletky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nahodny sex - Fórum - ZDRAVIE.sk