Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zhnusuje sa mi svojou povahou..

Príspevok v téme: Zhnusuje sa mi svojou povahou..
LopatakJou

Zdravím. Má priateľku s ktorou máme dieťa a žijeme spolu. Problém je v tom,že u nej úž dlho pretrváva neznesiteľná povaha. Neustále sa hádame kvôli maličkostiam, za každú blbosť sa uráža. To je ešte ta znesiteľnejšia časť. No najhoršie je na tom že pri hádke dokáže neskutočne urážať a vyprovokovať človeka až do zúrivosti. Kedysi dávno takáto nebola. Už viac krát som chcel rozchod s toho dôvodu že ma to neskutočne ničí ale teraz keď máme dieťa tak neviem ako reagovať. Myslím si že časom to začne ubližovať aj malému. Dohodli sme sa že sa obaja zmeníme. Ja že nebudem chodievať každý víkend s kamarátmi von a ona že zmení svoju povahu. Ja som samozrejme svoju časť dohody dodržal. Neznáša a ohovára mojich a svojich kamarátov ale z oči do oči je milá. Kopec ľudí mi dohovára že sa ani neusmieva že je stále vážna, a keď jej toto poviem tak mi odpovie že nemá sa prečo usmievať. Dalo by sa toho ešte veľa popísať čo všetko mi prekáža. My dokonca ani nemáme spoločné záujmy. Čo spravím dobre to zabudne, čo spravím zle to mám stále predhadzované na oči. Neviem ako pokračovať ďalej lebo fakt čím ďalej tým viac sa mi zhnusuje a už to v sebe nedokážem dusiť.

Matej

Iveta ubezpečujem ťa, že rozdiely nerobím..

Samozrejme ak si všimnem podobné príspevky ako som písal aj na jej osobu, či na hocikoho iného tak mažem.. len nie je reálne pre mňa ako admina čítať všetky príspevky na fóre a preto existuje funkcia nahlásiť :)

ebi777777

Lopatak

vráťme sa k veci a analyzujme od začiatku tvoj problém:

písal si - citujem:
"...Neznáša a ohovára mojich a svojich kamarátov, ale z oči do oči je milá..."

skús spomienkami ísť do minulosti, bola taká ohováračská aj predtým, za čias keď sa s ňou ešte dalo vydržať???

Iveta Michael

Matej ..dobre ale to isté som si všimla aj od iných,ale nemienim sa jej zastávať ..veď vidím že je ticho ako voš pod chrastou :)

Matej

Užívateľka Iveta,

mýliš si reakcie a príspevky osobného charakteru, ktoré obsahujú osočovanie na OSOBU resp. UŽÍVATEĽA s názorom..

Citujem úryvok od ika211:

"len sa brani proti svorke rozzurenych frustrovanych, opustenych a menejcennych zien"

Toto je vyjadrenie k samotným užívateľkám.. nie názor k téme..

Ďakujem

jajaja295

Iveta Michael ty o com tocis...si citala posledny prispevok od Iky? za to, ze s nou nesuhlasime, nas nazvala menejcenne a frustrovane a neviem co este, takze ja som ju nahlasila adminovi

Iveta Michael

Matej

ale aj do nej (ika211) sa mnohí pustili a osočovali iba preto že si ho dovolila zastať sa..?

neznášam toto,komentáre by mali byť nestranné voči užívateľom ale nie sú.. neviem prečo nehodnotíš aj ostatných tak prísne:(

p.s. aby bolo jasné ten nahlásený príspevok je moja práca aby si niekto nemyslel že to ika211:)

Leela333

Ika, tvoj mužík si ťa pekne vycvičil, aby si mu robila slúžku a podložku v jednom a ešte sa pritom aj usmievala. Klobúk dole pred ním.

Agnes999

ika lepsie citaj, opisuje ze ma s priatelkou denne sex. Inak lopatak musis mat tazky zivot tu na zemi, tolko zenskych ta nechape a je proti tebe. Esteze kamosi pri tebe stoja a mozes s nimi ohovarat tu svoju neznesitelnu zensku. Ika ty mozno svojmu muzovi tolerujes uplne vsetko a si rada, ze vobec nejakeho mas. Ty by si na mieste pani lopatakovej drzala hubu a krok. Ale ty mas 4 deti a uz by ta asi nikto nikdy nechcel. S laskou a uctou vo vztahu to ale nema vobec nic spolocne.

Matej

Užívateľka ika211 nehodnotíme povahu prispievateľov ale pomáhame zakladateľovi témy v jeho probléme..

Tak sa prosím zdrž komentárov na ich osobu..

Ďakujem

Emily opat

Lopatak precitaj si nazov tvojho prispevku a potom tvoj vlastny uvodny prispevok. Pises, ze ta zhnusuje, ma neznesitelnu povahu, ze sa stale hadate, ona sa za kazdu hlupost urazi, neskutocne provokuje, ze neznasa tvojich aj svojich priatelov, je falosna, zabudne vzdy na vsetko dobre co si ty spravil, ale to zle to ti neustale vyhadzuje na oci a vraj by sa toho dalo este vela popisat co vsetko ti na nej prekaza...

Nie je tam nic pozitivne.

Vies co?!? Smrdi to chlape. Nepoznam teba, ani ju, ale nic nie je cierne alebo biele. Neexistuje aby ona bola len ta zla a jedinou pricinou, preco vam to neklape.
Neskor pises, ze ju lubis. Absolutne tomu neverim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zhnusuje sa mi svojou povahou.. - Fórum - ZDRAVIE.sk