Zhnusuje sa mi svojou povahou..

Príspevok v téme: Zhnusuje sa mi svojou povahou..
LopatakJou

Zdravím. Má priateľku s ktorou máme dieťa a žijeme spolu. Problém je v tom,že u nej úž dlho pretrváva neznesiteľná povaha. Neustále sa hádame kvôli maličkostiam, za každú blbosť sa uráža. To je ešte ta znesiteľnejšia časť. No najhoršie je na tom že pri hádke dokáže neskutočne urážať a vyprovokovať človeka až do zúrivosti. Kedysi dávno takáto nebola. Už viac krát som chcel rozchod s toho dôvodu že ma to neskutočne ničí ale teraz keď máme dieťa tak neviem ako reagovať. Myslím si že časom to začne ubližovať aj malému. Dohodli sme sa že sa obaja zmeníme. Ja že nebudem chodievať každý víkend s kamarátmi von a ona že zmení svoju povahu. Ja som samozrejme svoju časť dohody dodržal. Neznáša a ohovára mojich a svojich kamarátov ale z oči do oči je milá. Kopec ľudí mi dohovára že sa ani neusmieva že je stále vážna, a keď jej toto poviem tak mi odpovie že nemá sa prečo usmievať. Dalo by sa toho ešte veľa popísať čo všetko mi prekáža. My dokonca ani nemáme spoločné záujmy. Čo spravím dobre to zabudne, čo spravím zle to mám stále predhadzované na oči. Neviem ako pokračovať ďalej lebo fakt čím ďalej tým viac sa mi zhnusuje a už to v sebe nedokážem dusiť.

winki

Lopatak a presne na toto to bolo bolo dobre...zase si len vseobecne napisal.....ale kto navari? kto uprace ked sa to zje? kto uprace postel rano? kto urobi ranajky????
Porozprávate sa čo je nové fajn....ale čo takto povedať čo cítim k tebe? čo tak pokecať čo ma trápi? čo chcem?

Leela333

Bože, ika, ty už ho obhajuješ až príliš zanietene. Čítaj poriadne, o tom sexe tu je zmienka. A faktom stále ostáva, že on jej vôbec v domácnosti nepomáha, len ju kritizuje ak niečo spraví zle. Takého chlapa by si chcela mať doma? Je jedno, aký bol kedysi model rodiny, tento model stále prechádza zmenami, dnes je to tak, ako to je. Ženy nechcú trčať stále doma zavreté medzi štyrmi stenami a behať od sporáku k deckám. Chcú aj robiť, chcú pomoc od muža v domácnosti a pod. My nie sme slúžky len preto, lebo náhodou bola schopnosť rodiť deti pridelená nám. To ale neznamená, že len my sa máme starať o tie deti. Agnesin bratranec (myslím) je skvelým príkladom toho, ako by sa mal správny chlap správať k žene, ktorú miluje.

ika211

Kde ste zas prisli na temu sex v Lopatakovom vztahu? Jak citam tak citam, nikde to nevidim, zeby Lopatak niekde opisoval ich sex.Ktorej z vas tu chybal sex, ze si ho tu pridala a teraz ho rozoberate? Vy zeny dokazete Lopatakovi vytvorit svoj vlastny pribeh a na ktorom ho tu dokopete, haha

nirv

Môžem sa ťa opýtať, z čoho si vydedukoval, že mám psychické problémy ? A k tvojmu opisu dňa, vidíš, doma nič nerobis, plus máš každý deň sex so ženou ktora sa ti zhnusuje? Trošku zvláštne, asi to tak nebude. A prečo pises že s priateľkou ked je to tvoja žena? Útočis tu na všetkých, to hovorí za všetko o tom, aký si, a ako riesis problémy. Neverím že si bol u psychológa. Možno si si maximálne tak našiel niečo na nete, čo ladilo s tvojím názorom a to ti stačí.

Slecna A.

Lopatak, bez ohladu na to, co tu bolo napisane....Skusil si popremyslat nad tym, ze by si vyskusal, co sme ti radili? Dat dieta na chvilu niekomu postrazit a urobit si den len pre vas dvoch? Aby si ju prekvapil a spravil nieco prijemne pre seba, aj pre nu...Aby ste vypadli z toho blazniveho stereotypu, ktory opisujes ako "bezny den". Ja by som tak fungovat nemohla, neviem ci to vyhovuje vam. Bolo by fakt super, keby si sa pokusil s nou otvorene porozpravat, ako ludia, ktori sa miluju, alebo milovali...Spavate spolu a nedokazete riesit svoje problemy? :D To si ten sex ani nechcem predstavit.
Fakt, prid domov, pomoz jej s cim bude treba, dieta zaneste kamoske/starkej/niekomu a vezmi ju na prechadzku, na veceru, alebo si cosi dobre spravte doma SPOLU. Popri tom bud k nej mily a nacrtni, ze by si chcel prebrat vas dvoch. Pri rozhovore bud asertivny a o to iste popros aj ju. Mozno sa bude vzpierat a protestovat proti takemuto veceru, ale ak sa po case uvolni, myslim ze vas caka dlhy rozhovor o vas dvoch. V klude si povedzte vsetko...Zmena nepride za jeden vikend, dokonca ani za dva. Ale zapamataj si jedno - partnera NIKDY nezmenis, nikdy...Ak chces cokolvek zmenit na vztahu, zacni od seba. A nerob to s pocitom "ja urobim toto a ty sa zmen". Aboslutne nie. Rob to preto, lebo ty sam sa chces zmenit k lepsiemu. Az ty budes iny, zacne byt prirodzene ina aj ona...Skus to

mimula

drahý lopaták :)

len sa pousmejem, a fakt :)

ži si vo svojom svete aj nadalej, človek ti chcel poradiť :) a urážať? to môže fakt len človek ako si ty..

čo sa týka toho čo bolo :), veľa sa zmenilo a zmenilo k lepšiemu. Bolo to raz, a nikdy viac sa to nezopakovalo. Narozdiel od teba, je človek s ktorým som, trošku iný,chvalabohu :))) to obdobie čo sme mali, bolo náročnejšie, ale to teba zaujimat nemusí :) je veľmi zaujímavé, ako človek z toho že chce poradiť nakonec ostane..pi...:D smejem sa už nad tým dovi dopo milý chlapče :D..

Agnes999

Ja ze nenenavidim muzom? Zase si si povyberala z moich viet slovicka, posplietala a posladala z toho co si chcela. Ja mam muzov rada. Mam rada mojmo brata, je to spravny chlap co stoji za svojou rodinou. Manzelku nekomanduje a nesekiruje. Moj bratranec ma so zenou 3 rocne bejby. Takych chlapov ako je on by mali klonovat. Ten by sa pre svoju malu rodinku rozdal, rozkrajal! Samozrejme ma aj kamaratov, stretava sa s nimi a ked chce, berie aj jeho zenu. A ked je teplejsie, rad chodi svoju rodinku vencit, napr. na Zeleznu. Spravia si pekny dnik v prirode. Jeho zena je na materskej, on ma 2 prace aby ich uzivil. Dost sa pri tom unavi, ale to mu nebrani jak dojde domov hned pomahat zienke s domacimi pracami a starostlivostou o malu. A casto sa s nou len hraju, to je tak mile. Keby mojmu bratrancovi niekto povedal, ze jeho zena je nejaka vadna a vsetko robi zle, no ten by mohol byt rad, keby neschytal po papuli. Aky priepastny rozdiel medzi nim a lopatakom. Jeden svoju zienku zboznuje, obe svoje dievnce na rukach nosi, chrani ich pred vsetkymi, kto by im mohol nielen fyzicky i psychicky ublizit. Zato Lovato toto robi na svojej rodinke sam. On sa nieze zeny nezastane, on sa este prida na stranu toho ohovaraca, ze ano, naozaj je tak nemozna! A ked s tym nikdo sam od seba nepride, Lovato tu temu vytiahne sam. Pisem uz dlho, ale este som chcela spomenut mojho priatela. Je to ten nalepsi chlap na svete (no dobre, tak jeden z najlepsich!. Hlavne na zaciatku vztahu sme mali nejake problemy, tie sme si ale poriesili. Obaja sme v niecom ustupili a boli ochotni tolerovat aj nieco navyse. Moj priatel, vzdy ked ku mne dojde na navstevu co je vikend, donesie mi nejaku malickost. Len tak, lebo ma ma rad, lebo na mna myslel. Tymto mi dokazuje svoju lasku a mna to moc tesi. Takze skutocne netusim, odkial si prisla na to, ze ja nenavidim muzov a to dokonca vsetkych do jedneho. Ja mam muzov naopak rada. Mam rada hlavne svojho priatela, pretoze ma ma rad taku aka som. Nesnazi sa ma prevychovavat. Nebuzeruje, nekrizizuje. Samozrejme, aj on mi nieco niekedy povie, napr. "nemala si to cesto nechat dlhsie lezat aby este narastlo"? A ja mu: "ja neviem, ta doba ktoru odporucaju uz uplynula a som sa bala ze prekysne". Buchty neboli take nadychane, ale chutovo tomu nevadilo nic. Boli dobre a dali sa jest. A on ich jedol a chvalil. To je na nom tiez mile, ze kazde jedlo mi velmi pochvali, aj ked je 2x to iste. No, ti inteligentnejsi pochopia, co som tymto chcela povedat.