30 a sex?

Príspevok v téme: 30 a sex?
gima4

Ahojte. Mám taký problém. A rada by som poznala odpoveď. Mám priateľa, ktorý má 30 rokov, sme spolu rok aj pol, bývame spolu, žiadne problémy nemáme. Problém je ten že raz sa mi partner priznal, že nemá na mňa chuť. Miluje ma, s týmto nieje problém, nikoho iného nemá, len nemá na to chuť. Troška sa bojí toho že mi v budúcnosti nebude stíhať. Ako to mám chápať, je to normálne u relatívne starších chlapov, alebo čo to môže byť?
Ďakujem :)!

Dadula56

Ze starsi chlap :D
To nema nic s vekom, jednoducho ma male libido.Kazdy mame ine, ale ano, je to trocha nezvycajne, ze chlap po 30 ma take nizke. Kazdopadne nie je to vada v pravom slova zmysle. To si musis sama rozmysliet, ci vies byt vo vztahu, kde je sex 2 krat mesacne.

Emily opat

Je to uplne normalne, kazdy ma iny sexualny apetit. A predstava, ze vsetci chlapu chcu sex stale, je velmi mylna. Tiez mam skusenost s muzom ktoremu uplne stacilo raz za dva tyzdne. Bol uplne zdravy a orientovany vylucne na zeny. Otazka je, ci si to schopna prijat. Sex ma rozne podoby, nemusite len klasicky sulozit.

gima4

Ja sa ho nepokúšam zmeniť, ja sa len snažím prísť na to, či to je normálne alebo kde inde môže byť pes zakopaný. Myslím, že mu na mne nič nevadí, lebo by mi to povedal, máme veľmi otvorený vzťah. Rozprávali sme sa aj o tomto probléme, ale povedal mi, že sám nevie z čoho to pramení...

j11

Ja mam 34:) Pozdravuje Vas dedusko:) Podla mna je sex nielen vec intimna, ale aj individualna. Vies, lahke je hladat chybu v inych, ale treba sa zamysliet aj nad tym, ci nerobis chybu ty - mozno sa mylim. Ak chces zmenit ineho, zmen najprv seba...

gima4

Ja mám dosť veľké libido, niekedy s tým bol úplne ok, ale teraz mu vadí keď ho aj pohladkám v rozkroku... Jednoducho sex je vtedy, keď má na to chuť on, a to sú u mňa vianoce

Agnes999

No on bude taky typ. Zalezi od toho, ci to tebe vyhovuje. Ale obavam sa, ze to bude uz len horsie. Ja mam s tridsiatnikmi uplne ine skusenosti

Agnes999

Ty kokos ze 30 rocny chlap je stary? Ini 30-rocni maju sex aj kazdy den. Problem nebude v jeho veku ale niekde inde.

gima4

No to som si myslela aj ja, že chlapy v takom veku prežívajú niejaký rozkvet :)
Máme sex raz za dva týždne, niekedy aj to nie :(

audinka

este som nepocula aby 30 rocny takto rozmyslal, ze nebude v buducnosti stihat... co je chory? Ved po 30 je najlepsi sex.