Je v pohode jest ryzu kazdy den?

lu

orol..neviem o co ti ide?? nemusis si akoze zo mna robit picu.....ale podla mna, vela oleja zdrave nie je!!!! preto ja pouzivam malo....a snazim sa len olivovy....

orol

Zaujalo ma, prečo používaš málo oleja a len olivový.Je v tom nejaká múdrosť, resp. tak je to zdravšie? Poraď, vďaka. P.s- veľmi sa mi páči tá tvoja posledná veta...

lu

ved ani ja o tom neviem nic, len co tu citam....ale je to brutal...aj ja som teraz dost pribrala, ale snazim sa to dat dole zdravo, jest pravidelne a po malych porciach.....a vyprazane mi nechyba ehhe......pouzivam malo oleja a len olivovy..chcela by som zacat behat, ale bohuzial pocasie nedovoli...

Emily opat

O dukanovej diete neviem absolutne nic, ale anorektickami a bulimickami pripadne naraz oboje, tych je zial vela. Vyprazane si daj len obcas. Hlavne vela zeleniny, ovocia a celozrnnych vyrobkov. A obcas si daj pokojne aj nieco nezdrave :) nic sa nedeje!

lu

mas pravdu, nedietujem brutalne, len obmedzujem vyprazane jedla....teraz som akurat dorobila zemiakovy salat, bez majonezy, len cibula, mraz.zelenina, zavarane uhorky, olivovy olej a stava z uhoriek....myslim, ze to je ok a este fajny vyvar s husacich chrbtov...pochutka hehe...vidim, ze tych zien, co drzia kadejake dukanove diety a pod., je tu neurekom a je to katastrofa...

Emily opat

Lu ziadne recepty ti neporadim, nikdy som ziadnu dietu nedrzala. Neverim v ich prospech. Takze ja by skor ako nejake dietovanie volila stravovat sa stale zdravo a pestro. A daj si pokoj s dietami, tych nestatnic s poruchamy prijmu potravy je aj na tomto fore neurekom. Je to cesta do pekla.

orol

Osobne som za striedanie príloh ( zemiaky, ryža, cestoviny, knedle ). Myslím si, že tak hlásala gastronómia, či zásady správnej výživy a stravovania. P.s- pri určitých druhoch diét, resp. chorôb nevylučujem niekoľkodňovú konzumáciu len ryže ale s dodatkom, že človek vie, čo robí!

olivienka

"hnedú" ryžu môžem len doporučiť, je naozaj super - aj chuťovo, aj ťa viac zasýti. nehovoriac o tom, že je zdravšia. akurát sa troška dlhšie varí :) (cca 35 minút)

lu

wooow, no musim prejst na tu hnedu...citala som aj pred tym vela veci o tom, ze hneda je zdravsia a lepsia, ale este nikdy som ju nemala....dakujm..porad este dake jedla na dietu....