Len hádka alebo koniec?

Príspevok v téme: Len hádka alebo koniec?
Mano123

Dobrý deň. Často chodím na toto fórum keď potrebujem v niečom poradiť ale toto je prvý krát čo píšem.

Mám 23 rokov a mám/mal som priateľku čo má 31 rokov. Od kedy smne spolu, čo je 9 mesiacov tak bývame spolu. Posledné dva mesiace sme sa začali stále častejšie hádať ale s tým, že keď sme sa kôli niečomu pohádali, väčšinou to bolo kôli maličkostiam, no vždy sa to obrátilo na mňa, aj keď ja som nebol príčinou hádky ale chybu urobila ona. Len ja som ten typ že som sa s nou snažil udobriť tým že som za nou prišiel, pohladkal ju, povedal jej niečo pekné atd... Niekedy sa aj celý víkend so mnou nebavila ale ja som to už nevedel vydržať tak som sa snažil o udobrenie "aby už bolo dobre"...

Pred asi 5 dňami sme sa dostali do zaujímavej hádky (kôli blbosti ako vždy)... Už ani neviem presne o čo išlo ale samozrejme ona mi chcela spraviť naschvál a začala doliezať za chlapmi v podniku v ktorom sme boli a sadla si k nim a tvarila sa že som vzduch. Tak som sa zobral a odyšiel som preč. Potom som jej volal asi o hodinu asi 5 krát (samozrejme zas ja som to chcel dať do poriadku všetko) ale nedvíhala mi. Keď som prišiel naspäť do spomínaného podniku tak tam stále sedela pri stole s 3 chlapmi ale že by si ma všimla tak to nie. Mobil mala na stole, musela vidieť že jej volám. Tak som sa zas zobral preč sklamaný. Potom som jej volal lebo mala kľúče od bytu ale stále nedvíhala. Nevedel som čo mám robiť tak mi neostávalo nič iné (bola hlboká noc) ako ísť spať ku rodičom. Odvtedy sa mi vôbec neozvala a ako ju poznám tak zas čaká že za nou doleziem a ja to všetko spravím, ona zo seba spraví obet a ja sa zas ponížim. Odvtedy prešlo 5 dní, neozvala sa, ani ja jej... Nechcem byť zas ten čo sa snaží na niekoho úkor.

Mám u nej veci do práce po ktoré si musím dnes pezpodmienečne ísť a rozmýšľam či jej navrhnúť či sa chce o tom porozprávať, alebo len si zobrať veci a byť pasívny tak ako ona alebo sa jej mám ospravedlniť (aj keď som nič zlé neurobil) aby sme sa udobrili. Nechcem byť zas ten čo nespravil nič zlé a jediný sa snaží o udobrenie...

Poradte mi prosím, každá skúsenosť s niečim podobným je vítaná. Čo mám robiť? Vopred Ďakujem!!!

ambrozia

A prečo by sa mal chalan v 23 rokoch ženiť? Čo tu Mano popísal, je viac ako jasné, že mladá pani ho len využívala, nasľubovala mu hory doly a chalan bol z toho paf.Proste urobila si z neho cvičenú opicu.

orol

Mano a ak bude "koniec", tak sa zachovaj ako chlap a nie ako ..... P.s- dôstojne, ľudsky ako sa patrí na gebtlemana - kúp jej na rozlúčku darček

Cestovatel30

No super chvalabohu ze to takto dopadlo, nezabudni na nu zmazat vsetky kontakty odvsadial a uz ju nikdy nekontaktovat.

Agnes999

No otazka je ci isla za cudzimi chlapmi s nimi koketovat alebo ci to boli nejaki znami a normalne sa bavili. To sa tu nepise. Ja sa jej nechcem zastavat, nepoznam ich, ale vidime len jednu stranu. Vobec tu nespomina ani dovod hadky a to je myslim dolezite.

Mano123

Pochytili sme sa kôli tomu že ked bola v nemocnici tak som ju nešiel počkať až pred vchod do nemocnice a odtial z tadial ísť, ale že som jej chcel ísť len naproti aby sme sa stretli v strede cesty a šli odtial. Za to sa hned urazila, prestala sa so mnou baviť a keď šla na WC tak si pýtala kľúč od barmana takým štýlom že sa mu napchala za bar, postavila sa na neho, a natiahla sa po kľúč a tým sa na neho pritisla. Potom mu ruky s kľúčikom dala na brucho a pár sekúnd sa hýbala podľa hudby čo hrala. A potom šla na WC. Ostatok že potom vykrikovala "na zdravie" po chlapcoch ktorých nepoznala s pohárikom v ruke. A ja som sedel a neveril vlastným očiam. Tak som odyšiel. A dalej už potom ako som písal, volal som jej nič, chodil som za nou nič, atd... Lacnejšie bývanie mám u rodičov lebo im nemusím dávať peniaze za byt a jedlo, stačí ak niekedy urobím nákup. To že nemám kľúče od bytu to som vôbec neriešil, v podstate som jej kľúče mal vždy ja lebo do práce sme odchádzali spoločne a z práce som chodil ja skôr aby som jej postrážil dcéru, dal na jesť psovi a poupratoval čo rozbil (ešte je šteňa)... A ako vravím, písal som jej, nič mi nepovedala okrem toho že je mimo mesta a že zajtra príde tak mi dá všetky veci, nie ona osobne ale kamarátke a ja si pôjdem po veci tam.

winki

Agnes: keď ma už priatel nasere tak odídem domov a nie, že idem za inými ho provokovať. Keď ma nasere tak zdvihnem telefon a poviem mu od srdca svoje a nie, že sa hrám na urazenú primadonu.

Cestovatel30

orol no diky pekne, podla mna ten chlapec ma velke stastie ze si ju za zenu nezobral a nenechal si pokazit zivot takym nesvojpravnym deckom ako je ona. Ani sa necudujem ze ostala sama s dietatom, pri takom spravani jej nic ine ani neostale len byt sama.

orol

Máš 23 ona 31 – ona rozmýšľa dobre a inak sa ani nedá rozmýšľať. Má predsa 31, CHCE sa vydať a CHCE dieťa. CHCE túto istotu a má na ňu právo. Ty to pravdepodobne nechceš. Tebe vyhovuje len vyTr..aŤ ju a bodka. Nedá sa niečo donekonečna predlžovať a ako vidíš, nastúpila realita. Buď ju nechaj, alebo si ju zober. Treba byť férový.

Agnes999

Tym nemyslim, ze sa jej mas ospravedlnovat, ak si presvedceny, ze si ziadnu chybu neurobil neospravedlnuj sa. Ale porozpravat sa mozte, normalne rozumne, ako tu hadku vidite teraz.

Mano123

Tak to ma fakt mrzí, musí to byť veľmi ťažké ale určite to zvládneš.

Už som sa s nou dohodol že zajtra mi dá veci. Žiadny náznak toho že by ju niečo mrzelo tak kašlem na nu.