Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah zo staršou

Príspevok v téme: Vzťah zo staršou
PMTMRK

Dobry den chcem Vas poprosiť o radu.
Mam 15 rokov a som sa zaľubil do staršeho dievčaťa je 3 roky staršia a neviem čo mam robiť či jej poviesť čo k nej citim alebo čo. Pišeme si spolu take romanticke spravy a take rozumieme si všetko. Ale neviem či si robi srandu alebo fakt to city ku mne. Ale bojim sa ked jej to poviem čo k nej citim že stratim dobru priateľku.
Poradte mi niečo Dakujem.

vetva

jej, to je mile :) tak ale k veci, neviem co ti tu radili ini, ale moj nazor je taky, ze tomu nedavam sancu. Ako vztah 15 rocneho a 18 rocnej, hm? Keby si mal 20 a ona 23 tak beriem, ale takto, predsa ona je uz takmer zena a ty este chlapca, nic v zlom :)

PMTMRK

Lolitka: A ty ked si sním chodila tak si to snim myslela važne či len tak ? Ako si to ty cítila k nemu ? Nerobil ti problem ten vekový rozdiel ?

PMTMRK

Neveim fakt neviem že čo .Ona je taka že ona s viacerimi chlapcami tak ako dobre vychadza a ja na to neskutočne žiarlim. No a neviem či ku mne cíti niečo viac či to je len tak že dobrý priatelia.

A inak dakujem za radi fakt si to cením. :)

paganstorm

s tym mojim sme spolu sice len 7mesiacov, ale klape nam to napriek vekovemu rozdielu, on mal 19 (vyzeral na 16 :-D), ja 21, ked sme sa zoznamili,proste sme si porozumeli hned pri prvom stretnuti (dokazal cely večer pri prvom zoznameni počuvať moju antiromsku propagandu :-D) a vhupsli sme do vzťahu aj tak trochu narychlo, ale nelutujem

vincento

Nazory a aj pribehy su rozne.

Netvrdim ze som vyslovene na starsie, ale skoncilo to tak ze som si nasiel starsiu (ja 21 a ona 26- a to sme uz zasnubeni)

Takze jedina rada co ti mozem ja dat- pocuvaj hlas svojho srdca...

Zaran

eee a prečo by si to neskúsil ak sa ti páči?môj krstný začal v 15 chodiť s 18-ročnou a sú spolu vkuse 22 rokov

Lolitka

Noo zas netreba hadzat flintu do zita, ja tiez ked som mala 18, tak som pol roka chodila s 15 rocnym :) takze mozne je vsetko a aj tu na tomto fore som uz citala rozne pribehy s vekovym rozdielom a dokonca stastnym koncom :) vsak sa jej teda narovinu spytaj, co tie jej naznaky znamenaju, ze v tom chces mat jasno, lebo svojimi pocitmi si si isty, ale chcel by si sa vyznat aj v nej a uvidis co ti odpise. Pozri, ak si z teba robi srandu a odradi ju ak sa spytas, tak aj tak ovela neprides, lebo v tom pripade to nie je dobra kamaratka. A ak si srandu nerobi, tak mas sancu sa k nej dostat blizsie a mozno skusit vztah :) len do toho, a potom napis, ako to dopadlo, drzim palce :)

lolypop

Pozri , ja som bol v presnej situácii ako tý len som mal 16 a ona 19.Všetko naprosto v poriadku jeden mesiac denne sme si písali , prvá vždy začala ona.Aj pusinky ona.Ale , po tom mesiaci som jej napísal že sa mi páči a podobné , a od vtedy sa to vlieklo asi 2 týždne a našla si staršieho 21ročného.Takže , u star. nemáme my mlad. šancu.To ta nechcem odrádzať , ale radšej si nájsť seberovnu.Aj keby ste spolu , tak každý budete mat uplne iné názory predsta ona je staršia a bude vidiet buducnosť inak.Bude potrebovať muža.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťah zo staršou - Fórum - ZDRAVIE.sk