Rozchod - beznádej - trápenie

Príspevok v téme: Rozchod - beznádej - trápenie
lienocka2808

Ahojte, ja viem, že takých tém tu bolo už veľa ale potrebujem pomôcť a toto mi možno troska pomoze, ze sa mam kde vyrozpravat, hoci mam kamaratov.
Ide o to, ze som mala vztah s mladsim chalanom o 5 rokov odomna, bolo to nieco nadherne velmi intenzivne aj ked len nieco cez rok, ale zanechalo to na mne strasne stopy. Asi tak v decembri sme sa zacali hadat, za uplne sprostosti, ja som ziarlila, priatel bol neskutocny puntickar vsetko muselo byt prehnane v poriadku, potom stratil pracu a nejako som nevidela, ze by si intenzivne hladal novu, to pridalo do ohna nasich hadok vela. Zlom nastal pred dvoma tyzdnami, ked som u neho spala vsetko krasne, este mi vravel ako ma miluje. A rano, som mu nieco povedala ani presne neviem co a brutalne vyletel na mna doslovne mi povedal aby som zmizla z jeho zivota a uz sa nevracala. Potom som mu este pisala, ze teda sa zacnime snazit od zaciatku to este prisiel tento vikend ku mne zase sme mali krasny vikend + velkonocny vylet krasne zakoncenie. A vcera to prislo, koniec.prisla som si pre veci k nemu ale tak neskutocne ma provokoval, ked videl v akom som ubohom stave, ze sa mi vysmieval do ksichtu, ze som mu dala taku facku, a buchnat do lopatky, ze nechapal ani on ani ja. vecer sme si este pisali sms, ze stale ku mne nieco citi, ale nehodime sa k sebe, lebo sme obaja vybusni (co je pravda) bol to taliansky vztah. Tak som mu napisala, ze pre mna zomrel a uz nechcem od neho nic. Ja neviem, myslim na najhorsie, ked si pomyslim, kolko zase bude trvat kym sa z tohto dostanem, nechce sa mi vobec zit :(, nejem, nekomunikujem, nesmejem sa, neplacem len existujem. Najviac ma mrzi ta facka, ze som sa neovladla :(. nejake veci na urychlenie bolesti, ako ste sa spamatavali z rozchodov vy? Dakujem

lienocka2808

Ja ho v priateloch na FB uz nemam on si ma vymazal, ale moj bracho ho ma v priateloch, a ja viem heslo a neda mi to sa proste nepozriet. A od dnes uz dufam, nebudeme spolu komunikovat. On ma take divne nalady, vcera mi pisal, ze ku mne citi neviem co, dnes nasraty sa mi vyhrazal, tak som mu dala jasne najavo, ze nech mi napise co vlastne chce. Ked sme mali kvazi prestavku minuly tyzden zakazal mi s nim komunikovat, tak som nekomunikovala.Zrazu zacal vyzvedat, kde som, kto robil a kedy fotku na Fb a podobne. Ked som mu napisala, ze som vonku tak bol nasraty, ja nerozumiem uz nicomu. Proste ma potrebu mi ublizovat a dari sa mu to. Evidentne som mu este neni uplne lahostajna, ale si ma chce asi zhnusit alebo ja uz neviem :(presne vie co na mna plati, co mi robi muky a to robi. NECHAPEM NACO??? PRECO??

Matusiak

Musíš si ho jednoznačne zamazť z fb hneď, zmen si číslo, všetko čo si od neho dostala daj do pivnice, všetky fotky všetko. Aj keď to je ťažké, musíš ho uplne vymazať zo svojho života, len tak zabudneš skôr...

lilyianka

a prečo si ho nevymažeš z FB, takto ti to robí len zle, keď vidíš, aké fotky si tam dáva a komu čo komentuje a likuje .... hlavne, nestrácaj nádej, viem, že je to strašné, ale časom nájdeš niekoh iného, s kým si aj rodinu založíš ..
to, že si schudla je pochopiteľné, keďže sa trápiš..ja som tiež po rozchode schudla 5kg, ale u mna to bolo veľmi vidieť, nakoľko aj tak som už štíhla ... nespala som, nejedla... kamoška to mala ešte horšie, tá chúďa skončila na AD

lienocka2808

U mna je to tak, ze som velmi citliva, a trva to velmi dlho u mna sa spamatat z rozchodu. A tento vztah bol sice kratky, ale velmi velmi intenzivny nadherny vynimajuc tie hadky.Ja sa bojim, ze to bude trvat velmi dlho a stratim tak sancu mat v normalnom veku dieta s niekym koho budem lubit. Mne nepomaha nejaka cinnost, alebo ist von opit sa, vtedy je mi este omnoho horsie. Nemozem vobec spat a schudla som od 23.3. 5kg co takmer nic nejem. A moj ex je tak strasne skodoradostny a ma potrebu mi ublizovat, ze uz neviem co mam robit. popridaval na FB do priatelov jednu zenu, kvoli ktorej sme mali problemy natruc, dava prehnane komentare babam, proste robi mi strasne naschval. Potom mi napisal sms, ze ked budem o nom hovorit nieco zle, tak sa mi pomsti inak a podobne veci, pricom ja mu nechcem ublizovat ani nic, ja uz chcem len pokoj. Proste bezcharakterny clovek, a takeho ja milujem fuj, je mi zo seba zle

Matusiak

Ja si pamatam na rozchod so svojou prvou laskou. Bolo to strašne, ako by mi celý svet padol na hlavu. Nejedol som, nespal som, depresie, trapenie,... Nepomahalo nič, ani že som bol s priateľmi alebo bez, kde som bol, čo som robil, vyhľadával som podniky do ktorých chodila aby som ju aspom videl a pod... Non stop som myslel len na nu a na to ako my chýba. Pol roka mi trvalo kým som sa z toho dostal aspom do takej miery že som dokázal rozmýšľať aj nad inými vecami ako je ona.

Možno to znie ako otrepaná fráza ale, nič iné ako čas ti nepomôže zabudnúť. Potrvá to kým dostaneš chuť zase naplno žiť. Mne veľmi pomohlo ked som sa o to s niekym poradil, vyrozprával sa, vyplakal, ved iné mi nakoniec ani neostávalo. Proste chce to fakt len čas a nič iné. Strašne som zanevrel na ženy. Ale potom keď ma to prešlo tak som to už vôbec neľutoval a zistil som že mi je lepšie, časom som začal vyhľadávať ženskú spoločnosť sám od seba ani som si to neuvedomoval a začal som si užívať život naplno :)

Všetko zlé je na niečo dobré, neskončil sa tvoj život, len jedna etapa v ňom. Určite časom prídeš na to že to bolo nevyhnuté. Držím ti palce, vydrž to!

lienocka2808

najhoršie na tom všetkom je, že mám 31 rokov. Nejako stracam nadej mat s niekym dieta, ze spoznam niekoho normalneho, kto ma bude mat rad aj s mojou prchkou povahou a chybami :(.

Laara

co najviac byt vonku, s kamaratmi, konicky, zamestnant si mysel a zahnat myslienky nato, co bolo..aj ked ty si potrebujes prejst aj tou fazou..ze plac, smutok, agonia..proste chce to len cas..viem ako ti je, kazdy sme si tym presli..drzim palce