Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brazilsky keratin cocochoco

Katrin2510

Dlho som zvazovala pre tento keratin, ale nakoniec sa oplatilo. Objednala som si aj sampon po aplikacii a musim povedat, ze vlasy maju uplne inu lesklost a vyzeraju zdravo a nehovoriac, ze ich nemusim konecne kazdy den zehlit :) Momentalne ho mam uz vo vlasoch 2 mesiac.

Sjuzn_22

Kamaratka ho mala a vraj nikdy viac!Vlasy si musela zehlit tak ci tak(sice jej vyrovnanie vydrzalo dlhsie),ale po tych 2 mesiacoch mala strasne(!!!)znicene vlasy,takze muselo ist cca 10cm dolu a minut nemale peniaze na rozne vitaminy,aby si opat dala vlasy dokopy...

maracuja

Ahojte, ja som taktiež použila keratín tejto značky a naozaj je super... som spokojná a idem do toho opäť :) vydržal mi 3 mesiace

katka2510

ahojte,
Tak som sa to konecne odhodlala vyskusat a som nadmieru spokojna mam to na vlasoch uz druhy mesiac a vsetko je v poriadku vlasy mam stale rovne (prirodzene ich mam brckave) mozeme len odporucat

actafool1

Obnovujem temu.. nakolko ma to tiez velmi zaujima... mate skusenosti kocky s touto znackou? velmi pekne dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brazilsky keratin cocochoco - Fórum - ZDRAVIE.sk