Relax v Petrzalke

Príspevok v téme: Relax v Petrzalke
nirv

Ahoj, mám ťažký psychický problém :) nesmierne ma trápi, že sa naši velkomozni pani rozhodli stavať stvorprudovu cestu naprieč Petrzalkou, čo bude mať nepochybne negatívny zdravotný dopad na naše duševne aj fyzické zdravie. Ak ste o tom ešte nepočuli, mozete si to prečítať na stránke petržalka otvorene, a môžete tam aj podpísať petíciu proti tejto skvelej idei. Ďakujem.

klasik12321

Byval som v petrzke asi 3 roky v prenajme a som rad, ze som sa tam uz potom nemusel nikdy vratit byvat. Ono to je sam o sebe dost velky hnus a myslim, ze je uplne jedno ci tadial povedie nejaka stvorprudovka alebo nie. Ludia tam maju psychicke problemy z niecoho uplne ineho. Jedina moznost je odtial odist. A to co najskor!

nirv

Ešte dodam že už je to zahrnuté v územnom pláne, a zacali už rubat stromy. 22.4. ma byť verejná diskusia, ak môžete, príďte. Naozaj mi záleží na zachovaní tej trošky zelene medzi betónom, kacickach, labutiach, vodných sliepkach, rozvinutej flore, a spomeňte si ako v lete super sála teplo z betónu....sa tu uskvarime...