Sucha koza

Príspevok v téme: Sucha koza
kok

Zdravim. Pred istym casom som bral Roaccutane, kde sa vsetky moje problemy zacali. Pocas uzivania som mal suchu kozu, najma tvar, kde sa bez nejakeho kremu nedalo vydrzat. Po dobrati sa vsetko vratilo do normalu a vsetko bolo ok. Po nejakom case sa mi na prste na ruke objavil ekzem, ktory som liecil roznymi mastickami, no niekedy sa objavoval zas. Tento prst zacal byt suchy a pocas dlhsieho obdobia sa mi tato "suchost" preniesla asi na vsetko. Na rukach, tvari vidno neprijemne "supinky" a koza je na dotyk uplne sucha. Kazdy den musim natierat (v podstate cele telo) nejakym kremom, aby som tento problem zakryl a koza mi nepopraskala (to sa mi stava rukach). Neviete mi poradit nieco, co by mi mohlo pomoct? Dakujem.

rene1337

Rout je tazky a silny lieky predpsuju ho lekari v silnych stadiach akne velmi vela negativnych a vedlajsich ucinkov. Ako dlho ste ho brali vysusena pokozka je jeden z ich neg ucinkov problem je v oblickach na 100percent mate ch oslabene alebo poskodenne pit vela tekutin kupit si v zlatobyl a ladvinovy caj zmenit stravu aspon do vtedy kym sa nenapravia spat vela zeleniny slane vobec a cukor tiez minimalizovat precitajte si dalsie rady na obnovenie na internete. S pozdravom rene