Úzkosť

Príspevok v téme: Úzkosť
123456789

Ahojte, mám problém so svojími pocitmi. Ak spravím niečo zlé tak ma to trápi celý deň, hoc to je i nejaka drobnosť, hoc aj keby som nepustila nejaku starenku v autobuse si sadnut ked vidim ze stoji tak proste musim to spravit a kebyze to nespravim tak ma to trapi svedomie mi neda pokoj. Vsetko ma trapi, hocijaka drobnosť. Je to tažké takto žiť ked neustále vam nieco chodí hlavou a nedá vám to pokoj. Ked odchádzam z domu a zavriem byt tak ked ma pri výťahu napadne že aha byt neviem ci som zamkla ale pamätám si ako som ho zamykala tak proste musím sa ísť pozrieť či som ho zamkla. Najviac to ovplyvňuje môj vzťah k priateľovi. Napadne ma nejaka hlúposť ohľadom nášho vzťahu napríklad že ho nemilujem a proste neviem si to dať von z hlavy a pritom viem že bez neho nemôžem žiť že je pre mňa všetkým že stále pri mne stojí. Potom ma ten pocit prejde a všetko je OK. Ja neviem čo zo sebou som strašne precitlivelá, dokážem sa hocikedy rozplakať. Hockedy príde na mna taký pocit ťažkosti, že ďalej nevládzem a predýchavam to a tisnú sa mi slzy do očí. Nechcem navštiviť psychiatra ani psychológa takže takúto radu nepotrebujem. Psychiatrické lieky brať nebudem. Mám na to negatívny názor. Mám 18 rokov. Potrebujem len vedieť čo mi je či niekto nemá podobné problémy a ja si už nejako pomôžem, len sa nemám o čo oprieť.