Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je vhodná dukanova dieta pre mňa ako 20ročnú?

Príspevok v téme: Je vhodná dukanova dieta pre mňa ako 20ročnú?
Bruchaňa

Chcela by som skusiť schudnuť touto formou, lebo už som zufala vždy po troch ci dvoch týždnoch max. po mesiaci nejako zlyhám a prejem sa a potom sa neviem dokopať do chudnutia zase naberiem naspať. Mám 173cm a váhu 67kg a už sa do zrkadla ani nepozerám radšej ani na leto sa neteším ani som si už na seba nekupila nič pekné ani nepamatám. A dukanovka je ževraj uspešná a veľmi účinná... chcela by som si kúpiť túto kniha o tej diete a schudnuť tak konečne na tých 50kg a byť so sebou spokojná. Aké mate skusenosti také mladé baby s touto dietou. ? A s čím zvyknete jesť tie nechutné otruby lebo mne z nich je uplne na grc :D A kedže pri tejto diete netreba nejako extremne cvicťi lebo mna cvicenie vobec nebavy uplne sa k nemu musim totálne bez chuti donuťiť a pocitat minuty kedy prejde tá hodinka a už to mám odcvicene tak by som možno aj schudla s týmto nie?

JessicaI

Ahojte, suhlasim s prispevkami co tu boli napisane.
Nenic si zdravie. Ja som si tiez chcela upravit postavu dietami a potom sa to vratilo aj s urokami. Keby som v mladosti nebola drzala diety mozno by som teraz nemala skoro 100kg.
Skusala som aj Dukanovu dietu a neodporucam ju pretoze som mala zdravotne problemy, kt. opisovala Nikola123. Zlakla som sa, ze mi kvoli tej diete odchadza oblicka ale nastastie som mala len problem z menzesom. Mala som ho po dvoch tyzdnoch a trval dva tyzdne. Bola som aj u lekara a ten sa zhrozil ked som povedala aku dietu drzim.
Teraz sa snazim schudnut zdravsie.
Pijem vela vody (3L) a jem 5-6 krat za den. Medzi jedenim 2,5-3hodiny. Vecer len nieco zdravsie ako je zelenina, chude maso, ryby a mliecne vyrobky. Rano na lacno pijem salku teplej vody s citronom. Vraj to nastartuje matabolizmus. Zatial sa mi tak podarilo zopar kg schudnut a pokracujem. Necvicim pretoze mi to nepomaha ale snazim sa co najviaac sa hybat a chodit... hlavne po schodoch.

Nikola123

spýtam sa ta jednu otázku..môzem? Ok...si normálna? ty chces vázit 50 kg? Ja som vysoká 166 cm vázim 54 kg a vsetci mi vravia aby som pribrala, zevraj som chudá a trcia mi kosti :D a ked som mala pred pár rokmi 50 kg (tiez som bola sprostá a skusala diety) mala som samé problémy od vypadávania vlasov az po stratu menstruácie :( musela som chodit na vyvolavacky, uzivala som tabletky na upravu cyklu atd..proste samé problémy si narobís, a nestojí ti to za to..
si vysoká 173 cm to znemená ze pre teba je ideálna váha okolo tých 60-63 kg ale nie 50 preboha :D

bekiinka

dukanova dieta nie je vhodna ani pre 20 rocnu ani pre 40 rocnu ani pre ziadnu zenu!!! pravidelna strava a pohyb to jedine Ti pomoze schudnut

michael

A ešte jeden stup ,- tak trochu .....
Ja by som chcel mať dvadsať ročnu bruchaňu.Pädesiat kilogramov váži miešok cementu.Keby som si mal vybrať čo skôr beriem 50 kg cementu alebo 50 KG ženu tak radšej ten cement.To máš tak na vrch, keby si sa rozhodla po tom vstupe aj tak chudnuť čau.

michael

Takto ,- v tom sa vyznám .Neskušaj žiadne diety! je to blbosť to i ver,Váhu máš akurát. Je to normálne, že žena má vankuš kolo pásu -organizmus vlastne tým poukazuje že má na to proste sa cíti fajn.Ak začneš dietovať, a to je jedno aku dietu budeš držať, tak organizmus sa bude brániť zubami nechtami, aby ten stav nadobudnul čo mal pred tým.Navyše, ak si si nevšimla tak do mody idu moletky - je koniec parády štílým ženám!Chlapov priťahuju ženské boky a nie ženské kosti.Vtom sa tiež vyznám pretože som chlap.Ak raz začneš presahovať váhu nad výšku , tak vtedy si povedz stop,- dalej tak už to ale nemôže ísť.A zase nepôjdeš na dietu ale začneš to veľmi jednoducho,- aby o organizmus nezpozoroval. TO jes prestaneš jeť rafinované cukri, a počkás si dva tri mesiace čo to s tebou urobí. Ked to nebude stačiť tak ubereš s chleba resp. zo sacharidov . A zase si počkáš čo to stebou urobí.CHudnuť by sa malo podľa mna jeden až dva kilogrami na mesiac najviac.Ak ti teraz prišlo to smiešne alebo niekomu z vás kto to číta tak je to váš problem,- tak sa hlboko mýlite. Ja sa v tomto nemýlím! Na záver snád uvediem , že je to moja predstava za ktorou si stojím nie je to nijakej knihy, pretože vynalezcom diet ide vždy o prestíž ktorá dieta je viac učinná a to je na tom tá najväčšia blbosť.Roky ľudia priberaju, a naraz sa rozhodnu čo najkôr schudnuť. Dobre vyčerpavajuca odpoved si myslím .

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je vhodná dukanova dieta pre mňa ako 20ročnú? - Fórum - ZDRAVIE.sk