Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex ženy v 50

Príspevok v téme: Sex ženy v 50
chiarca

Dobry den, mám 53 rokov a si 4-5 rokov už nemám menzes , problemy som mala už od mojich 33 rokoch. Ale prechodom to skončilo , aspon dúfam. Chcela by som sa opýtat , že keby som mala nechráneny sex s manželom mohla by som otehotniet ? a ked nie , tak či by neuškodil nejak jeho ejakulát ked má prostatu. Sexuálný život u nás velmi poklesol máme ho tak raz za dva-tri mesiace , neviem či to nie je z tej prostaty manžel má 61 rokov nie som nejaka sexuálna maniačka ale sa mi to zda málo za rok cca 4-5 krat mat sex . Pre mna bol môj manžel prvý a bude aj posledny iného som nemala , nakolko ho aj po tolkých rokoch lúbima predpokladám , že aj on mna , i ked sem tam máme tiché dni ale verím , že ostaneme do smrti spolu, čakám na vaše reakcie, dakujem vopred

PSEUDONYM

Prečo by som mal spavať,ved vyspim sa doma vo svojej posteli,To je tak isto povedane,kedy ma byť slušne dievča v posteli?No predsa o 19 tej,aby o 22 hej bola doma.Vedela by si 50 tničku v niečom tronfnuť?

pompeje

pseudonym/ tak verim ze niesi nejaky dvadsatrocny alebo tridsatrocny co spava so starymi zenami.
kolko mas rokov? (nemusis odpovedat) :)

PSEUDONYM

Ano a je to niečo ine ako z 25 kou.Je v pohodičke,vie čo chce,vie si vychutnať všetko chce experimentovať a vie kde jej to robi dobre aj čo si chcem vychutnať spoločne.

PSEUDONYM

Tak patdesiatnicimaju oveľa lepši sex ako dnes nadupana mladež.Ked pozeraš na dnešnu mladež tak ked ide matka z dcerou oveľa mladšie a zachovalejšie aj lepšie vypada jej matka ako dcera,nehovoriac o anabolikovich mladencoch ktory na pohľad silaci v skutočnosti bez kondičky.Take patdesiatničky si vedia sex vychutnať.

pompeje

a to patdesiatnici maju este sex? neviem si predstavit tucnu zenu patdesiatnicku ako sexuje s takym sestdesiatnikom :O

PSEUDONYM

chiarca,ked maš malo sexu prečo neonanuješ,tym manželovi neubližiš a uvolniš sa pri tom.Nepovedz,že ešte si to nerobila,ked nie raz to začni,uvidiš ako ti to pomože odburať stres.

lujdži

Dobry den chiarka chcela si odpoved na sleby apetit manžela.Napisal som navod ako navodiť manželovy apetit na sex.Skusila si sa mu par krat predviesť?Take predstavenie he nemože nechať ľahostajnim.Som zvedavy či to prinieslo nejaky pokrok v sexualnom spolužiti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex ženy v 50 - Fórum - ZDRAVIE.sk