Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alventa, nežiaduce učinky

Príspevok v téme: Alventa, nežiaduce učinky
LOCH

Zdravím, užívam každý večer 150mg Alventy + 2/3 Trittico AC150 od 1/2decembra 2012 predpisane psychiatričkou.Dg. stredne ťažká depresia.Posledný týžden mám tras ako alkoholik, krvavé oči,rannu nevolnost a neustále potenie.Neviem či sú to nežiadúce účinky, či to pominie, alebo budem musiet AD vysadit. K lekarke idem koncom aprila. Myslim, že mi pomahaju, aj ked som čakal od liečby viac. Som viac ku vsetkemu lahostajnejši. Má niekto skusenosti, ak áno prosim o radu. Vopred Ď.

dzejarXXX

Každý clovek reaguje na liek inak , kazdy sme iný. Snri Ssri niesu zle zato ze Vam nesedia.
Nechápem ale rozhodnutietie tvojej DR. Alventu navečer? ved je to dost silne stimulujuci liek preboha on totiz dost nakopáva ku životu. Sam ho uzivam rano 75mg, pripadne naobed. Trittico je na spanie cize vecer ok pripadne popoludní.

qwertyuiop

Ja som brala Alventu 150 mg vyse roka, na depresie mi vobec nepomohla. Sama som ju potom vysadila. Citila som sa rovnako, ci som liek uzivala, alebo vysadila. Zbytocne som ju do seba pchala. Neziaduci ucinok bol u mna nadmerne potenie. V lete zo mna doslova lialo, co som nikdy nezazila. V zime som nosila len tenky pulover a bundu a domov som prisla spotena. Nadvahu nemam, ani vtedy som nemala. Pripisujem to nadmerne potenie lieku.

m77

Alventu som bral aj ja,75mg,absolutne zlý liek premňa,tiež som mal nežiaduce učinky ako napr silná unava,rožšírene zreničky,triaška,bolo mi uplne zle až na odpadnutie,ledva som stál na nohách.Po 4 dňoch som to vysadil a neskôr som zmenil AD na inú triedu SSRI,konkretne Lenuxin 10 mg.Jediné nežiaduce učinky boli že troška unava a taky mierny pocit na vracanie ale nebolo to nič vážne normalne som fungoval.Po 4 dňoch to uplne vymizlo a teraz nemám absolutne žiadne nežiaduce učinky a cítim sa dobre.Aj psychiater mi hovoril že trieda SNRI má veľké množstvo nežiaducich učinkov.Takže odporúčam bud ešte taký tyžden počakť a brat Alventu a ked Nežiad.učinky nevymiznú tak prejsť na SSRI triedu alebo iné AD

Suzanna

mam tiez tieto nie velmi prijemne ucinky a to dokonca hned po prvej davke ... toci sa mi hlava rychlo bije srdce a tazko dycha , dokonca newiem poriadne ovladat svoje telo a podkynam sa , ale je pravda ze sa nad vecami tolko netrapim a nepremyslam ale na zaradenie do spolocnosti a dodanie sebavedomia mi to zatial nepomaha :/ :P neviem ci ich brat dalej ..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alventa, nežiaduce učinky - Fórum - ZDRAVIE.sk