FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Pacia sa muzom hanblive zeny?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Pacia sa muzom hanblive zeny?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Vzťahy
    Viki P. 05.04.13 22:17??.??.255.172

Teda mam taky dotaz smerom k muzskemu pohlaviu :D

nakolko u zeny tolerujete respektive kvitujete hanblivost/zdrahavost/ rezervovanost? Lebo mam pocit ze u mna prevlada tento problem pri hladani partnera

teda niezeby som niekoho hladala, ale myslim, ze s takym pristupom aky mam neuspejem u nikoho..

Celkovo tazko navazujem vztahy s ludmi a tak nemam velku sancu sa s niekym zoznamit a uz ma to zacina trapit..

• agartio02.05.13 17:29??.??.94.103

0vecka.

je.

vztah zalozeny na laske

a spojeni dvoch dusi

nieco, co dnes uz nevidno.

• Viktor 88 01.05.13 20:44??.??.223.66

Aká je to hanblivá žena?

• Viki P. 01.05.13 20:05??.??.255.172

vdaka za pripevky vsetkym:)

agartio

mas uplnu pravdu v tom co pises..slovom hanblivost som vlastne len zakryla zakomplexovanost alebo strach

ten vztah by mohol byt nerovny..zas na druhej strane si myslim ze by som nepritiahla ani tych co chcu ovladat..

ak by som nasla rovnaky typ ako ja tak by sme sa asi daleko nedostali kedze by sme boli z rovnakeho cesta

len ako toto vyriesit? ako sa zbavit neustaleho strachu, neistoty v seba samu?

to ozaj neviem, ziadne riesenie nedokazem najst

• sisiiiiik01.05.13 18:41??.??.132.117

vies, ja mam taku skusenost, ze ja hanbliva vobec niesom, co chcem,to spravim/poviem urobim, ked sa mi niekto paci tak o tom vie, a co, aj keby nahodou odmietne tak nevadi aspon vieme na com sme :D a treba skusit

ja som o chlapov nemala nudzu nikdy v zivote, zatial co baby, co boli taketo mali menej kamaratov a aj menej frajerov pretoze sa nevedeli poriadne zabavit zoznamit

a subjektivne mozem povedat, ze poznam baby hodne krajsie odomna co mali koli tichsej povahe ovela menej zaujemcov o vzath alebo ako to povedat

je to na tebe ci ti to vyhovuje

• 0vecka01.05.13 13:52??.??.239.64

2 agartio ziadny vztah nieje 50 na 50 a maloktory 60 na 40

• agartio01.05.13 13:29??.??.94.103

muz, ktory chce manipulovat a ovladat zenu, chce hanblivku. Ta ale aj potom zle dopadne, lebo vztah 90 na 10 nemoze fungovat. vztah musi byt 50 na 50.

Muz, ktory chce fungujuci vztah, hlada prirodzene otvorenu zenu, vztah na 50 na 50. Teda kde druhemu nemusi kradnut teritorium, vodit ho za rucicku, a neostava tam prazdnota. Ale ani nebyt utlacany a pod papucou. Teda nie prehnane sebaistu, ktora si chce zobrat 90 z teritoria vztahu, ale taku zdravo sebavedomu, nezablokovanu, prirodzene otvorenu, so srdcom na pravom mieste... co sa za lasku nehanbi.

Ak chces fungujuci vztah, vyries svoje problemy, aby si sa nehanbila a prirodzene zacnes pritahovat muzov, ktori ti neznicia zivot, ale niekam to vo vztahu dotiahnete. Je ich uz pomerne malo, ale aj zien, ktore sa snazia o to, co som napisal, takze oplati sa na sebe zapracovat. Hanba znamena strach, je to choroba duse, a strach nevesti nikdy nic dobre.

• Joo30.04.13 16:30??.??.254.51

ono to je tak ,kazdy tuzi zvacsa po tom ,co ho vzrusuje ,podnecuje jeho fantaziu a co i TAK TROCHU UNIKA a pokial sa takato ("hotova dievcina") hanblivka zjavi v muzskej pritomnosti pochybujem ,ze nema chut dobijat pokial ........

• 0vecka30.04.13 14:14??.??.220.154

tazko povedat mne by napr vadilo ak je to ten typ hanblivky co sa boji kazdeho a vsetkeho... ale ak je to taky typ co len nieje moc komunikativny za to vie byt asertivna ked treba tak to je v pohode...

• djoepwfjpodj30.04.13 14:10??.??.54.246

\"Baba má byť chudá, ale má mať zadok a kozy, čo tie dnešné ani zďaleka nemajú.\" Táto veta vylučuje jedno s druhým, pretože ak je žena chudá automaticky má menšie prsia a zadok ako tá , ktorá má pár kíl naviac...logicky

• Vojtoo30.04.13 10:38??.??.5.229

pokial sa nejavis ako "ladova kralovna" tak si nemyslim ze je hanblivost problem, pokial ta muz skutocne chce, pojde aj cez akykolvek akokolkvek vysoky (pomysleny) múr zvany Hanblivost..

• ony30.04.13 10:24??.??.5.73

Náhodou, hanblivé dievčatá sú pre mňa velice príťažlivé :) a nielen pre mňa ;) ide o to aby si stretla "správneho" chlapa, ktorý má na hanblivosť podobný názor

Mololol, nehádž všetkých chlapov do jedného vreca... Takí sú možno úchyláci, ktorí si viac než štetku nezaslúžia. Osobne nikoho takého nepoznám

• p.d.22.04.13 18:43??.??.194.106

Hanblivost vyvolava podla mna v muzoch tuzbu dobijat "pevnost". Je to ako nieco tajomne, co cloveka laka. Nemyslim si, ze hanblivost je sucastou charakteru. Clovek moze trafit na sice hanblivu, ale svojim sposobom mazanu osobu.

• Sejla22.04.13 18:14??.??.127.242

Molólól 100 bodov za tvoj komentár :D

• mololol22.04.13 17:58??.??.41.49

Chlapi chcú len bezduché zmachlené šľapky, ktoré im roztiahnu nohy kedy sa im zachce. A hlavne nech držia hubu a nekecajú. Len sa čudujem dnešnému zvrátenému trendu vychrtlín, veď to je objekt pre pedofiov. Baba má byť chudá, ale má mať zadok a kozy, čo tie dnešné ani zďaleka nemajú.

Sorry, ale tak to je.

• cecek09.04.13 03:25??.??.14.99

pokial to nie je tazka psych. porucha, nemas sa na co stazovat..

• Dadula5606.04.13 12:57??.??.221.25

Ako komu. To sa neda zovseobecnovat.

• luciano06.04.13 12:52??.??.108.179

Mne sa zasa hanblivky nepáčia. Imponujú mi asertívne a sebavedomé ženy.

• Genesis06.04.13 08:12??.??.64.104

ja som muz a rozhodne dam prednost citlivemu hamblivemu typu pred managerskym sebaistym. to druhe mi totiz pripomina viac chlapa ako zenu.

inymi slovami hamblivky sa mi pacia pretoze posobia na mna viac zensky. a je to cute :)

• Iba Katka05.04.13 22:57??.??.37.34

Teda ani by som nepovedala, že chcú radšej otvorenejšie ženy, len ich to k nim nejak ťahá, skôr si všimnú ženu, ktorá svojim ukecaným správaním ťahá pozornosť ako tú, čo ticho sedí a len pozerá.

• Iba Katka05.04.13 22:56??.??.37.34

Tiež si myslím, že muži chcú radšej tie také otvorenejšie ženy, ako hanblivky. Videla som to na veľa ľuďoch okolo mňa, napríklad jedna bola krajšia, no tichá hanblivá myška a nevedela si nikoho nájsť, za to druhá nebola až tak pekná (nebol škaredá, ale oproti prvej bola škaredšia), za to bola akčná, otvorená a nehanbila sa, tak mala u mužov oveľa väčší úspech.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch