Pacia sa muzom hanblive zeny?

Príspevok v téme: Pacia sa muzom hanblive zeny?
Viki P.

Teda mam taky dotaz smerom k muzskemu pohlaviu :D
nakolko u zeny tolerujete respektive kvitujete hanblivost/zdrahavost/ rezervovanost? Lebo mam pocit ze u mna prevlada tento problem pri hladani partnera
teda niezeby som niekoho hladala, ale myslim, ze s takym pristupom aky mam neuspejem u nikoho..
Celkovo tazko navazujem vztahy s ludmi a tak nemam velku sancu sa s niekym zoznamit a uz ma to zacina trapit..

Viki P.

vdaka za pripevky vsetkym:)

agartio

mas uplnu pravdu v tom co pises..slovom hanblivost som vlastne len zakryla zakomplexovanost alebo strach
ten vztah by mohol byt nerovny..zas na druhej strane si myslim ze by som nepritiahla ani tych co chcu ovladat..
ak by som nasla rovnaky typ ako ja tak by sme sa asi daleko nedostali kedze by sme boli z rovnakeho cesta
len ako toto vyriesit? ako sa zbavit neustaleho strachu, neistoty v seba samu?
to ozaj neviem, ziadne riesenie nedokazem najst

sisiiiiik

vies, ja mam taku skusenost, ze ja hanbliva vobec niesom, co chcem,to spravim/poviem urobim, ked sa mi niekto paci tak o tom vie, a co, aj keby nahodou odmietne tak nevadi aspon vieme na com sme :D a treba skusit

ja som o chlapov nemala nudzu nikdy v zivote, zatial co baby, co boli taketo mali menej kamaratov a aj menej frajerov pretoze sa nevedeli poriadne zabavit zoznamit
a subjektivne mozem povedat, ze poznam baby hodne krajsie odomna co mali koli tichsej povahe ovela menej zaujemcov o vzath alebo ako to povedat

je to na tebe ci ti to vyhovuje

agartio

muz, ktory chce manipulovat a ovladat zenu, chce hanblivku. Ta ale aj potom zle dopadne, lebo vztah 90 na 10 nemoze fungovat. vztah musi byt 50 na 50.

Muz, ktory chce fungujuci vztah, hlada prirodzene otvorenu zenu, vztah na 50 na 50. Teda kde druhemu nemusi kradnut teritorium, vodit ho za rucicku, a neostava tam prazdnota. Ale ani nebyt utlacany a pod papucou. Teda nie prehnane sebaistu, ktora si chce zobrat 90 z teritoria vztahu, ale taku zdravo sebavedomu, nezablokovanu, prirodzene otvorenu, so srdcom na pravom mieste... co sa za lasku nehanbi.

Ak chces fungujuci vztah, vyries svoje problemy, aby si sa nehanbila a prirodzene zacnes pritahovat muzov, ktori ti neznicia zivot, ale niekam to vo vztahu dotiahnete. Je ich uz pomerne malo, ale aj zien, ktore sa snazia o to, co som napisal, takze oplati sa na sebe zapracovat. Hanba znamena strach, je to choroba duse, a strach nevesti nikdy nic dobre.

Joo

ono to je tak ,kazdy tuzi zvacsa po tom ,co ho vzrusuje ,podnecuje jeho fantaziu a co i TAK TROCHU UNIKA a pokial sa takato ("hotova dievcina") hanblivka zjavi v muzskej pritomnosti pochybujem ,ze nema chut dobijat pokial ........

0vecka

tazko povedat mne by napr vadilo ak je to ten typ hanblivky co sa boji kazdeho a vsetkeho... ale ak je to taky typ co len nieje moc komunikativny za to vie byt asertivna ked treba tak to je v pohode...

djoepwfjpodj

"Baba má byť chudá, ale má mať zadok a kozy, čo tie dnešné ani zďaleka nemajú." Táto veta vylučuje jedno s druhým, pretože ak je žena chudá automaticky má menšie prsia a zadok ako tá , ktorá má pár kíl naviac...logicky

Vojtoo

pokial sa nejavis ako "ladova kralovna" tak si nemyslim ze je hanblivost problem, pokial ta muz skutocne chce, pojde aj cez akykolvek akokolkvek vysoky (pomysleny) múr zvany Hanblivost..