Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu
vikinkoo72

Dobry den,mam uz vyse 4 mesiace bolesti v oblasti laveho bedroveho klbu.Zacalo to tym ze som spal na studenej zemi.U ortopeda som dostal na bolave miesto obstreky ale to vzdy zabralo len na nejaku chvilu a musim brat tablety proti bolesti a zapalu ketanol a doplnkovy vyzivu glucomed na klby ktoru musim brat 3 mesiace beriem to uz ale mesiac ale neulavuje sa mi.Prosim niekoho ak ma tie iste problemy aby sem napisal ako sa lieci dakujem.

bee_1

Ahoj ja som mala podobný problem a skusila som wobenzym, musim povedat ze pomohlo, dokonca som ho nasla v super cene na tejto stranke www.zlavovy-kod.sk
vyskusaj a uvidis :)

Fan Fan

Dobry den chcem sa opytat uz dlhsie ma pobolieva lavy bedrovy klb neviem s coho to je mam len 17 rokov..
hram futbal dost intenzivne a myslim ze to moze mat nieco s tym spolocne.
Keby ste vedeli niejake rady co s tyym lebo nechcem aby sa nieco stalo vazne.. dakujem :)

1karol19

mna zvykli pobolievat klby a dostal som sa k wobenzymu. to bolo asi pred rokom a ulavilo sa mi. posobi priaznivo na zapaly a zmiernil mi bolesti. myslim si ze ak to nie su este akutne stadia tak zavyskusanie clovek nic neda. ja som ozaj velmi spokojny doknoca si obcas zahram futbal.

miroslav68

ahojte ja mam problem z bedrovymi klbmi uz mi hrozi operacia ale stale verim ze sa tomu da vyhnut nasiel so na internete jednu bylinkarku z Brna tak som jej napisal lebo som uz ani nechodil dva a pol tyzdna som z bytu neourobil ani krok odpoved od nej pride zhruba do styroch dni odporucila mi akupuntury uz sa mi da chodit von sice bolesti su ale uz sa mozem ist prejst da sa to kupit v kamennych obchodoch treba to uzivat presne podla navodu a treba jej aj presne
opisat chorobu a problemy pri nej posielam kontakt
www.nadeje-byliny.eu
j.podhorana@nadeje-byliny.eu

RNG

Na zapaly klbov je dobre brat curcuminoidy, ako napr produkt firmy Jarrow, 3 x 2 kapsule a viac. A naviac brat na klbovy maz CMO alebo jest 2 avokada tyzdenne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť bedrového kĺbu - Fórum - ZDRAVIE.sk