Som skareda, neviem si najst priatela

Príspevok v téme: Som skareda, neviem si najst priatela
jaskareda

Zaujimala by ma jedna vec...Preco vsetci chlapi (aspon poľa mojich skúseností) chcu nadherne zeny, modelky s mierami 90-60-90? Ja som skareda (a to mi potvrdilo vela ludi, najmä na nete), kamosi a spoluziacky zo strednej mi vraveli, ze som pekna (ale asi sa mi bali povedat pravdu), na tvari vyzeram hrozne, este aj ludia, ktori ma vobec nepoznaju, na mna ulici pokrikovali a davali mi tym najavo, ze som skareda (vyzeram ako opica a spoluziaci zo zakladnej sa mi kvoli tomu posmievali, aj tiludia na ulici hovorili ze opiciak a tak), mam nadvahu 10 kg. Sportujem, zdravo sa stravujem, ale nedari sa mi schudnut. Nech robim cokolvek. Ale ta tvar ma trapi najviac. Setrim si, ze pojdem na plastiku, ale mama o tom nechce ani pocut, a neviem ani, ci nieco take robia. Aby som proste vyzerala ako clovek. Kvoli tomu nemam vela kamaratov. Nemala som ani na zakladnej, tam som bola tercom sikany kvoli tomu ako vyzeram, na strednej som mala tiez malo, a nezmenilo sa to ani na vyske. Byvam na intraku, 235 km od trvaleho bydliska. Mam 22 rokov, za sebou jediny vztah, ktory trval 10 mesiacov, priatel ma nechal, nasiel si druhu. Ked sme boli spolu, nikde so mnou nechcel chodit von, chcel byt so mnou len doma. A po rozchode mi povedal preco. Povedal mi, ci si myslim ze on s tlustou a skaredou ...(ani sa nevyjadrujem jak to povedal) bude chodit dakde von. Chcela som si najst priatela cez net. S niekolkymi chalanmi som si pisala, a skoncilo to hned po tom, ako som im poslala fotku a ma uvideli, alebo hned po prvom stretnuti. To sa mam vyrovnat s tym, ze budem navzdy sama? Vonku nechodim, lebo nemam s kym, ani kamarati z okolia ma nevolaju. Uz rozmyslam, ze ten sprosty zivot ukoncim, lebo uz tak dalej nevladzem. Nevidim ine vychodisko.

smile3366

ako to tu niekto napísal..krása nieje vsetko a je to pravda... ja som aj pekná, mam 21 rokov a aj tak si neviem najst frajera, proste nikto mi zatial "nesadol" ale ja si na toho svojho pockám :D
takze nestresuj..ten pravy raz príde, len musís byt trpezlivá :) ;)

a mimochodom kazdá zena je krásna, vsetko je len uhol pohladu, kazdému sa páci nieco iné ;)

james bond

tak ja neviem, kazdemu pride pekny niekto iny, ale mat priatela alebo priatelku ktory sa vam nepaci a nemate mu chut dat ani pusu, i ked vas na nom pritahuje povaha, to sa proste neda, ta fyzicka pritazlivost tam musi byt podla mna, je sice pekne pisat opak ale i trocha pokrytecke

Euva

Ahoj, zakladateľka témy. Neoslovim ťa nickom ako obvykle, nepáči sa mi.
Máš len 22 rokov. Tvoji rovesníci sú ešte nezrelí, nerozoznajú, čo je pre dlhodobý vzťah dôležité.
Zrejme by ťa ocenil starší muž, na vážny vzťah. Otázne je, či to chceš.
Skús zoznamku. Otvorene napíš, že tí, čo potrebujú u ženy fyzickú krásu, nech ti nepíšu. Útoky si nevšímaj.
Máš to v živote ťažšie, to je fakt. Ale všetko zlé je na dačo dobré. Pracuj na sebe, študuj, pracuj, záľuby. Ak nemôžeš byť pekná, buď upravená. Hlavne: nezatrpkni, ostaň priateľská a príjemná. Všetko má svoj čas a čo má byť, bude.
Mám aforizmus: "Krása všetko urýchľuje o 14 dní." Nič viac.

chrono

Netrap sa nad tym,co nemozes zmenit,pritazlivost nie je len vo fyzickej stranke,ani v ocarujucich usmevoch ale v tebe somotnej.Zmenit mozes pohlad na seba a netrapit sa zbytocne nad tym,ze tvoja schranka nie je podla vzoru,aky by si si zelela aj ty sama pod vplyvom nazoru okolia.Nie vsetko zavisi od fyzickej krasy,porozmyslaj nad tym.

A.

:D každá žena je svojím spôsobom krásna, výnimočná ... len v dnešnej dobe je problém ten, že za ideál krásy sa považuje solárková peroxidová blondýna s prsiami veľkými ako jej hlava a nafúknutými kačičkovými perami. tak teraz sa nehľadí na zaujímavú, prirodzenú krásu ale všetci hľadajú len tieto umelé barbiny. som si istá že ak sa dobre namaľuješ, pekne oblečieš, zmeníš účes, tak bude z teba kočka a zvýši ti to sebavedomie. s tou postavou, ak chceš schudnúť navštív dietológia, nutričného teraputa a osobného trénera, som si istá, že to pôjde a v budúcnosti určite nájdeš niekoho kto ťa bude mať rád takú aká si. len ja nechápem prečo všetci teraz potrebujú priateľa, je to síce krásne, ale veď byť slobodnou bez záväzkov nie je zlé :) veľa šťastia a hlavu hore.

Lulu2011

prispevok od janulik, by ti mohol pomoct, hlavne sa nelutuj, to este nikomu nepomohlo, tiez som mala na ZS aj strednej spoluziacky skaredulky a dnes maju viac penazi ako ja :) su aj vydate, ved na svete nie su len krasavci, pre kazdeho je niekde niekto :)

Mery113

Ahoj, ak si na intráku v BA, tak by sme sa mohli spoznať, ja som v BA pár týždnov a nikoho tu nepoznám k.marianna113@gmail.com a mám 21 rokov.