Som skareda, neviem si najst priatela

Príspevok v téme: Som skareda, neviem si najst priatela
jaskareda

Zaujimala by ma jedna vec...Preco vsetci chlapi (aspon poľa mojich skúseností) chcu nadherne zeny, modelky s mierami 90-60-90? Ja som skareda (a to mi potvrdilo vela ludi, najmä na nete), kamosi a spoluziacky zo strednej mi vraveli, ze som pekna (ale asi sa mi bali povedat pravdu), na tvari vyzeram hrozne, este aj ludia, ktori ma vobec nepoznaju, na mna ulici pokrikovali a davali mi tym najavo, ze som skareda (vyzeram ako opica a spoluziaci zo zakladnej sa mi kvoli tomu posmievali, aj tiludia na ulici hovorili ze opiciak a tak), mam nadvahu 10 kg. Sportujem, zdravo sa stravujem, ale nedari sa mi schudnut. Nech robim cokolvek. Ale ta tvar ma trapi najviac. Setrim si, ze pojdem na plastiku, ale mama o tom nechce ani pocut, a neviem ani, ci nieco take robia. Aby som proste vyzerala ako clovek. Kvoli tomu nemam vela kamaratov. Nemala som ani na zakladnej, tam som bola tercom sikany kvoli tomu ako vyzeram, na strednej som mala tiez malo, a nezmenilo sa to ani na vyske. Byvam na intraku, 235 km od trvaleho bydliska. Mam 22 rokov, za sebou jediny vztah, ktory trval 10 mesiacov, priatel ma nechal, nasiel si druhu. Ked sme boli spolu, nikde so mnou nechcel chodit von, chcel byt so mnou len doma. A po rozchode mi povedal preco. Povedal mi, ci si myslim ze on s tlustou a skaredou ...(ani sa nevyjadrujem jak to povedal) bude chodit dakde von. Chcela som si najst priatela cez net. S niekolkymi chalanmi som si pisala, a skoncilo to hned po tom, ako som im poslala fotku a ma uvideli, alebo hned po prvom stretnuti. To sa mam vyrovnat s tym, ze budem navzdy sama? Vonku nechodim, lebo nemam s kym, ani kamarati z okolia ma nevolaju. Uz rozmyslam, ze ten sprosty zivot ukoncim, lebo uz tak dalej nevladzem. Nevidim ine vychodisko.

jaskareda

Dakujem za rady. Agnes toto ze som opica som pocuvala 5 rokov od spoluziakov na zakladnej. A ked este aj ludia na ulici na mna pokrikovali ta to asi bude daco na tom pravdy.

karol23

sa mi páčia rady čo si dostala sú k veci a trefné hlavu hore ja mám 29 a mal som iba dva vzťahy 3 a 6mesiacov...nemal som šťastie na baby tú prvú som načapal s kamošom v posteli ...zanevrel soom na baby na istý čas ale prešlo to...a stále mám pocit, že každú chvíľku sa niekto nájde... hlavu hore... skús šport, zmenu živ.štýlu...alebo mi napíš na mail...lefty23@azet.sk môžme sa aspoň porozprávať ivik23 aj ty mi napíš kľudne

gbstw

ja nechápem hneď prvej vete, citujem:
"Zaujimala by ma jedna vec...Preco vsetci chlapi (aspon poľa mojich skúseností) chcu nadherne zeny, modelky s mierami 90-60-90?"

to ako sa mi/nám majú páčiť škaredé alebo ako? (škaredé je hnusné slovo ale inak sa to nedalo zformulovať)

kaźdý chlap, ci už pekný/nepekný túži mať po svojom boku peknú ženu k tomu asi toľko len.

a ináč nevešaj hlavu dole, ale urob tak ako ti tu podo mnou poradili :)

ivik23

ahojte, ja mám tiež problém si nájsť priateľa, mám 23r, a nikdy som nikoho nemala. viem kde je problém, ale neviem ako to riešiť. hanbím sa za to že som nikoho nemala, som hanblivá, a bez sebavedomia.

Agnes999

Inak z mojho okolia ti mozem povedat, ze moje menej atraktivne a menej pekne kamaratky maju vztah uz niekolko rokov. Jedna ma dokonca asi 30 kil nadvahu a jej priatel si to pochvaluje, ze je krasna buchticka a on ma take rad. A tie krasavice idu z narucia do narucia a akosi nevedia najst toho praveho. Ty zatial vztah nemas, ale je u teba tiez velka pravdepodobnost ze az si ho najdes, vydrzi vam to stastne a dlho. Pretoze tie menej pekne zeny si vztah vazia a beru ho inak ako krasavice. A tiez si vyberaju lepsich chlapov. Ty si mala velku smolu, ze ta jeden chalan ponizil a udupal ti sebavedomie, ale bohuzial, musia byt aj taki imbecili a niekedy na nich mame smolu. Pozri sa na cesku moderatorku Bocanovu, to je podla mna skareda zena ale sebavedomia ma na rozdavanie, nosi sa ako pavica a o polovicu mladsich zajacikov strieda ako ponozky.

Agnes999

Ak ti toto povedal tvoj priatel tak to bolo od neho dobre hnusne, nedivim sa, ze si tak malo veris, toto by polozilo kazdu trocha citlivejsiu povahu. A prehanas, 10 kil navyse nie je je zas taka katastrofa, su zeny, co su na tom daleko horsie. Nie kazda vyzera jak modelka a muzi rozhodne nechcu len zeny 90-60-90. Z tohto usudzujem, ze tvoj vzhlad tiez dost prehanas, nemozes vyzerat jak opica ako sa opisujes. Mozno nie si jak modelka, ale tvoj hlavny problem urcite nie je skaredost ale sebavedomie. Odporucam ti chodit k nejakej psychologicke, ak si najdes dobru, rozhovory s nou ta dokazu spravne usmernit a zvysit si sebavedomie, najst si kamaratov. Pri kamaratstvach predsa nezalezi na krase, aj skarede baby maju kamaratky. Mozes sa kamosit s dalsimi skaredymi babami. A co sa tyka plastiky, kludne na nu chod ak ti to ma zvysit sebavedomie. Na reci svojej mamky sa vykasli, je to tvoj zivot a ty chces byt stastna. Niekedy staci jedna mensia plastika a sebavedomie stupne.

aktevi ...

zlatko, ja mám hendicap a tiež som nikdy nemala kamarátky...spolužiačky, kolegyne, susedy áno, ale kamošky nikdy. Mala som dva vzťahy a presne ako ty, len doma sme boli. A to ja som ani neni škaredá, len krívam. A to mám už 33 rokov...Ale ty si zdravá, mladá ,tak hlavu hore. Trošku sa namaľuj, žiadne také, že načo aj tak ti to nepomože !!! rob si super učasy, nie len nahladko do gumičky a hotovo, ved ti to aj tak nepomože !!! a aj baby pri tele sa vedia sexi obliekať...a úúúúsmev !!!

ozaj a daj sem fotku aby sme videli aká si...určite si neni taká ako píšeš..je to o sebavedomí...

Emily opat

Pozri, maloktora zena je vyslovene skareda. Ja neviem, ci je naozaj pravda, ze nie si pekna. Ale naozaj pochybujem, ze by si sa NIKOMU nepacila.
Krasa je plus, ale... Nezaruci ti stastie. Tie najkranejsie zeny sveta su castokrat podvadzane, opustane, vyuzivane...
Mnohe krasne zeny prepadaju s postupujim casom panike, vrhaju sa na plastiky, liftingy s marnou snahou udrzat si krasu. Kazdym rokom je viac a viac krajsich dievcat ako su ony a nie vsetky to vedia uniest.
Nestavaj svoje hodnotenie na niecom takom prchavom ako je krasa.

dajana10

prosím ťa nezabijaj sa mi tu :D. Aj ja som bola škaredá, kym žena nepríde na to čo jej pristane, ako sa maľovať a nenajde si správny učeš tak nezistíš že si peknáá !!! XY báb je ako ty, aj ja mam 21 a mala som len jeden 3mes. vztah :D ale ja sa vobec nekoncentrujem na chlapov, vzztahy a takéto... pozri šetri si dalej ak sa so svojou tvarou nevieš zmieriť potom ako sa namaluješ a upraviš obočie a dáš nový uces. Schudnuť ak nejde niekde je chyba na 100% v strave kedze sportuješ.. a na chlapov sa vyser, ten správny príde aj sám. Neviem prečo sa dneska citia nekompletne ked nemaju frajera... !? Vieš co to co ti bývali povedal neber ako kritiku ale ber to ako motiváciu, naser sa na seba poriadne a zamakaj... nie je nic lepsie ako ked sa potom pozroes do zrkadla a uvidiš v nom ženu ktorá je tvoje lepšie ja... Každemu v urcitej urovni zaleži na vyzore... s tym sa musis zmieriť, aj ty chceš aby ta chalan priťahoval... urcite.. ja ti hovorim proste zmeniš zovnajšok zmeniš svoje vnutro... uvidiš... budeš silnejšia sebavedomiejšia žena...