Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aslo a tetovanie - áno či nie?

Cindy35

no na infekcnom clovek este aj ine pliagy nachyta, tam ja nerada chodim. oni dezinfikuju, ale mam pocit ze hepatitis virus a pod. je tam vsade

majka29

ved to som mu tvrdila :)
aj ked mimo tému, očividne máš také isté problémy ako ja potom, ale úplne.. najnovšie ma chcú dať na infekčné na týždeň a na penicilínové infúzie hoci nvm či to bude mať nejaký význam

pia

aslo mam vysoke, veselo mi stupa dalej, hore, bola som vysetrena od hlavy po paty doslovne mandle vybrate, nosne aj krcne....nenasel sa proste fokus , a mam z toho asi reumatolog. problem bolia ma kolena(idem do piestan o par dni)....ale to je mimo temy

majka29

ahoj,vďaka, tiež si myslím, ale priateľ ma tým zarazil, že či mi to nemôže uškodiť.. dúfam, že už to máš lepšie aspoň :)

Cindy35

to nema absolutne ziadny vplyv. kup si u tetovaca tu mast co ponukaju, rychlejsie sa hoji
mam kamosa co ma aj 15 tetovani, neviem si predstavit, ze by si vzdy predtym daval merat aslo :-))

pia

ahojky, aj ja mam jedno triball tatoo, minuly rok som bola u imunologicky kvoli gyn.problemom a nahodne mi zistili aslo 950... no myslim, ze by to nemalo mat nejaky vplyv..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aslo a tetovanie - áno či nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk