Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnuté a bolestivé svaly na ruke po odbere krvi

Príspevok v téme: Opuchnuté a bolestivé svaly na ruke po odbere krvi
3radulka3

Dobrý deň. Pred pár dňami som bola na krv všetko bolo v poriadku až dokým si sestrička nevšimla, že mi akosi očervenela ruka a veľmi opuchla. Ihneď mi dávala studené obklady a sama nevedela čo to je. Odvtedy mám dvojhlavý sval ramena a vretenný sval veľmi opuchnutý, nemôžem bez bolesti pohnúť rukou a aby to nebolo málo dnes je to 4. deň a bolí ma to stále viac a viac dokonca sa mi objavili už aj modriny. Ruku mám veľmi opuchnutú a citlivú aj na dotyk prstom. Nemáte niekto s tým skúsenosti ? Mám zájsť k lekárovi ?

ebi7777

zrejme praskla nejaká žila, je to dosť dlhú bolestivé, trvá aj mesiac kým to prejde
sestrička nechcela priznať svoju chybu, že zle zapichla ichu a sa tvárila ja nič - ja muzikant

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.