Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozorozec - Baran

Annie2

TheDevilMe
Len doplním, že to bolo nejak do mojich 10 rokov, potom som odišla na 8 ročné gymnázium a odvtedy sme sa už bohužiaľ takmer nevídali.
Ja som si s ním strašne dobre rozumela. Vo všetkom. Veľmi ma bavilo ako sme sa spolu hrali, mali sme radi úplne rovnaké hry, činnosti, záľuby, to som snáď s nikým iným nezažila. A mala som ho rada, skutočne rada, záležalo mi na ňom. To som tiež v tom veku k nikomu inému necítila (okrem rodiny). Jednoducho bol ako moja spriaznená duša. Nejaké jeho špeciálne vlastnosti však asi teraz neviem opísať.

Sajsly

Aj ja som s partnerom takýchto znamení, podľa môjho názoru máme problém v tom, že sme obaja veeeeeeľmi tvrdohlavý, ťažko si priznávame chybu, urážame sa, často sa hádame za svoju pravdu, ale na druhej strane vieme sa pekne pomajkať, polubkať, a v posteli je to ako medzi dvoma levmi ( o kozorožcoch sa vraví že sú konzervatívny, barani skôr dominantný, ale u nás to je vyrovnané, vrrr) :D .. takže je to tak 50 na 50 v znamení a povahe človeka :)

Annie2

Ja len takú zaujímavosť, som kozorožec a najlepší kamarát akého som kedy mala bol baran :) Ale to bolo ešte dávno, na základke.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozorozec - Baran - Fórum - ZDRAVIE.sk