Ako sa vyrovnat s rozvodom

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnat s rozvodom
smutna2000

Ahojte, ako sa mam vyrovnať s rozvodom? S muzom sme žili dlho spolu, neviem sa vyrovnať s bliziacim sa rozvodom. Mam ho stale rada, aj ked mi ublizoval nemozem zabudnúť. Koľko času este potrebujem,som na dne. Chcela by som aby to bolo už vsetko za mnou, smútok, strach, beznadej. Naplakala som sa uz dost ale nie a nie zabudut, nic ma nebaví.

seven

týždeň pred podaním návrhu na rozvod zo strany manželky, mi moja ešte stále zákonitá tvrdila, ako veľmi ma miluje, že som úžasný manžel a skvelý otec...a potom urobí takéto rozhodnutie, do ktorého ju dotlačila jedna skvelá kamarátka, ktorá nemá ani deti ani partnera...som velľmi zlomený, nedokážem sa s tým vyrovnať. žijem - prežívam, len kôli nášmu dieťaťu, s ktoým mi všemožne bráni sa stretávať. život vie byť niekedy riadne krutý. ničomu nerozumiem.

tasty

ako tak som čítala príspevky, radila by som vyhľadaj psychologický pomoc, musíš sa vzchopiť, lebo dieťa tvoju slabosť vycíti, musíš byť silná, a prepáč, že ti to napíšem, ty teraz nie si silná, čo cítiť v príspevkoch, a to cíti aj dieťa, tú neistotu, tak pre dieťa to sprav a začni sa dávať dokopy s pomocou psychológa

smutna2000

tazko to riesit,rozoberat, prislo to na mna a to som myslela,ze uz je to v pohode u mna.
Po mesiaci otehotnela,ako sa spoznali.
Neviem, preco ma to zacalo tak strasne boliet. Skusam to pochopit, ale nezvladam dobre synove reakcie asi to je jedno s druhym.

Messje

Smutna,zato ako ta oklamal a ako sa vhova ku synovi ho este stale lubis?To sa aj da?
A je pravda,ze ta nemihol pred 5 mesiacmi milovat,ked pred 4 sa odstahoval a uz cakaju dieta.Ved uz pred tymi 5 mesiacmi s nou musel byt.Toto ked si vsetko v hlave prepocitas,ako vas vodil za nos,nemozes lutovat.Skus to.

Smutna2000

Ano,vysvetlili sme si to. Mal tazke obdobie,stala som pri nom a povedal,ze nas nikdy neopustí,mali sme krasne leto,dovolenku ale aso to bola len pretvarka.tak sa musim s tym vyrovnavat a staviam sa na nohy ale nejako mi to nejde.

neviem11111

smutna, pred 5 mesiacmi vas asi tazko este miloval a asi tazko to prislo rychlo, ked je tu tato tema uz od roku 2013...

Smutna2000

Maleho s tym nechcem zatazovat,on mi to povedal stylom, mami,tato caka babo s tou doslova kravou, ja som mu povedala,ze tak nesmie rozpravat. On mi povedal,slub mi,ze sa o tom nebudeme rozpravat. Ja to respektujem,tak tazko mu budem nieco vysvetlovat. Len vidim,ze sa vnutorne trapi.

Messje

Boli to ...je to normalne ze to tak citis,ale...skuste sa naucit so synom zit tak,akoby bol otec odcestovany.Za chvilu tam bude dalsie dieta a moze byt,ze ten kontakt sa aj z toho mala znizi na este menej.Robte si plany,rozpravajte sa a vysvetli mu ze ocino ma za chvilku druhu rodinu preto ma menej casu.Ved vies...zanadavaj si zakric,len tak,aby to neslo cez maleho.Prejde to a on si zvykne.Len najhorsie je,ak pocuje ked len vycitky do telefónu ked s nim hovoris.Nech si riesi pracu,zenu,vy budte spolu jeden pre druheho.

smutna2000

ja to hovorim len pre seba ,,milenka,, pred malym to nehovorim.. on sa ani o tom nechce bavit, vsetko sa zbehlo rychle. Pred 5 mesiacmi nas miloval a zrazu odisiel. Ano, kto by nebol nahnevany. Ale ide mi o maleho, ano, mozno aj ja robim chybu,ale nemyslim si, ze ked on nemoze,tak zacne hukat do telefonu, ze si to mam zariadit a maly nech si zvyka,to co je. Nemyslim si, ze je to normalne a je pravda, ze ja to tazko znasam. Ja sa snazim z celej sily mu davat domov, som mu oporou, placem ked ma nevidi a nie je doma.... zial boli to....

Messje

No a to je co pisem...si frustrovana a prenasas to na syna.
Je jedno ako ju ty nazves ale nerobi to dobre.On sa s nou netaji a nespava s nou len.Takze zabudni na "milenku" a snaz sa vyhodit zo seba hnev.Vtedy bude syn spokojny.