Rastový hormón rok 2006

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2006
eMKy

Ahoj všetci čo používaťe toto fórum.Pozeral som na tému rastový hormon a posledné príspevky sú tam velmi stare ešte z minulého roku.Pozeral som si aj tie príspevky sú zaujímave a tak ma napadlo či náhodou by sme spoločne tu tému prostrednictvom internetu znovu neotvorily...Dôvod???Ja sam som bol liečený rastovým hormónom 7 rokou a preto by som sa rád z niekým porozprával čo zažil to isté v živote čo ja...Aj ked viem že takých ludí je malo verím že najdem niekoho z kým sa bude dať o tom viac popísať...eMKy...marek z košíc

eMKy

Ahojte všetci čo navštevujete toto forum.Som rad každemu prispevku ktory pošlete ale bol by som ešte radsej ak by nas tu bolo ešte viac.Ak niekto z vas pozna niekoho kto ma nieake skusenosti z rastovym hormon alebo ho dokonca niekedy použval nech sa prosim kontaktuje na toto forum.Velmi rad by som tu stretol a pokecal z ludmi čo o tom niečo vedia z dovodu že problematika rastoveho hormonu je velmi zriedkava.Je to velmi citliva tema viem to z vlastných skusenosti.dakujem pekne......eMKy...Marek z Košíc

eMKy

Ahojte všetci ... Som velmi rad že opať su tu nove prispevky.Ked som pred niekolkymi mesiacmi založil tuto temu rozmyslal som či sa aspon niekto ozve,dakujem vam všetkym za prispevky.Vela z vas sa tu pyta veci ktore sa nedaju cez toto forum vysvetliť.ja som rastovy hormon užíval 7 rokov a bez neho by som bol dnes ovela menši.Vdaka nemu je moj život dnes plnohodnotny čo som už niekedy prestaval veriť.Preto ak ma niekto otazku kludne pište na moj E - mail alebo radsej na icq. E - Mail je eMKy13@post.sk a čislo icq je 341 358 287.Dakujem pekne.Ak by sa niekto predsa nevedel kontaktovať nech napise sem ja tu chodim pravidelne.Diky všetkym eMKy . . . marek z košíc

panta

Ahojte,v 17 rokoch som meral len 150 cm, uzival som 1 rok rastovy hormon a vyrastol som do roka 20 cm. Medzitym som sa prestahoval do zahranicia a tu mi lekari znovu predpisali rastovy hormon.Mam 31 rokov a beriem ho uz rok a pol a aj ked sa to vidi neuveritelne podrastol som znovu o 2cm ( aj ked mi ten rastovy hormon nepredpisali kvoli telesnej vyske)

miki

Ahoj, mam 23 rokov a chcel by som vediet ci je moznost este vyrast aspon nejake 2 cm uzivanim rast.hormonu? Alebo co je najlepsie robit aby bola najvacsia sanca aby som este trocha vyrastol???
Dakujem

jeniffer

prosím nejakého odborníka ohladom predlzenia noh, respektíve inej metody, ak nejaka existuje, o radu. mam 20 rokov, 162 cm a mam vazny zaujem o narast 8 cm. mozete mi poradit, prosim Vas? existuje aj nejaku ina metoda, ako chirurgicke predlzenie noh? dakujem krasne. peta.

Alternativa

Pohlad na rastovy hormon z druhej, nie tabletkovej strany:tento hormon je ulozeny v hypofyze a odtial sa uvolnuje do organizmu. Maximum jeho vylucovania je asi 1,5 hod. po zaspati. Jeho hladina s vekom klesa. Ked sa vsak jedalnicek doplni o aminokyseliny /ornitin, tryptofan, glycin, tyrozin=tvaroh, maso hlavne morcacie, ryby,banany, susene datle, burske oriesky, jedla obsahujuce bielkoviny /, vitaminy a mineraly /B6=drozdie, psenicne otruby a klicky, zlty melon, kapusta, vajicka, hov.maso, C vit.=vsetkym zname zdroje, niacinamid, zinok=hov. a baranie maso, drozdie, obilne klicky, semena tekvice a sezamu, vajicka, horcica, vapnik=mlieko a mliec. vyrobky,soja, sardinky, orechy, bob, slnecnica, zelenina, horcik=figy, citrusy, kukurica, mandle, orechy, semena, tmava zelenina, draslik=banan, ceresne,zlzy melon, paradajky, zerucha, zemiaky, slnecnica, zelenolista zelenina/ jeho produkcia sa moze zvysit na uroven mladosti.

eMKy

Ahoj vsetci.Som rad prvym prispevkom na tuto stranku pretože ja som ju založil.Dakujem vam za prve prispevky.Ak chce niekto odpovede na tieto otazky čo si tu čitam dajte vedieť cez toto forum.PS.Rad odpoviem sam som rastový hormon užíval7 rokou.Diky všetkým eMKy...marek z košíc

mifor

Som 28 ročná pacientka s Turnerovým syndrómom. Mala som teda byť liečená rastovým hormónom. Bohužiaľ, nebola som. Dnes meriam 144 cm a zato môžem "poďakovať" lekárom, že mi tak úžasne "pomohli". Dnes je pre mňa žiaľ jedinou možnosťou ako aspoň trochu narásť už len chirurgické predĺženie nôh.