Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riešenie neexistujuceho problemu alebo vecna paranoja

Príspevok v téme: Riešenie neexistujuceho problemu alebo vecna paranoja
divnazienka

Komu niet rady tomu niet pomoci. To je moj pripad. Ludia ja neviem co robit, pomozte mi, zjazdite ma alebo povedzte ci aj vy ste mali ten problem. Mam priatela, s ktorym problem nie je. Fakt nevidim nic zle medzi nami. Problem tkvie vo mne. Ja proste neustale riesim nejake bludy, domyslam si vymyslam si, a sledujem ake kolvek detaily. Vkuse ma prepadava strach z toho, ze ma prestava milovat alebo ze ma chce opustit alebo ze sa uz nieco zmenilo. O mojom probleme vie ciastocne, nepovedala som ze sa toho bojim povedala som, ze riesim hluposti a domyslam si a to ma trapi. Avsak najhorsie na tom je, ze si vinu pripisuje sebe, ze on za to moze. To ma mrzi a preto ma opät raz napadlo ze co ak ma kvôli tomu necha, lebo sa bude trapit tym, ze on je dôvod mojich divnych myslienok. Ja mu tym nechcem ublizovat preto nehovorim vzdy zakazdym ze ma daco hneva.
Co by ste robili vy? Ako sa toho hnusneho pocitu zbavit? Nie je pre mna velmi jednoduche prist na lepsie myslienky ak ten strach je neprekonatelny.

divnazienka

Nie nerozisiel kvôli tomu.On mi presne dal dôvod, ze preco. Ja som len presne vycitila, ze daco je uz dlho nedobre a pripisovala som si to sebe, ze ja som nejaka nenormalna. Ale zial nejak mala som pravdu. Sam povedal, ze chyba vo mne nebola, cele mi to spôsobil on. Co uz...

divnazienka

Rozisli sme sa, dal mi koniec. Takze nebola to ziadna moja paranoja ani nic...len spravne tusila, ze nie je v poriadku a viac ma nechce. Mal problemy sam so sebou..ja som bola oukej, preto som mala tie stavy

divnazienka

Kvety zla - budem velmi vdacna ak mi napises .. môj mail je tatiana.lipanova@gmail.com

Dakujem, tam môzme o tom podiskutovat :)

Kvety zla

ja som mala/mam nieco podobne, tiez som premyslala ci to nie je obsedantno kompulzivna porucha. nechces dat e-mail? napisala by som ti viac, tuto sa mi nechce rozpisovat. v skratke - je mozne ze je to indikaciou ze nieco nie je dobre vo vztahu, mne sa to zlepsilo ovela ked som si uvedomila iste veci a presli sme si s priatelom krizou, stale sa to obcas vracia ale je to uz menej intenzivne a dokazem normalne fungovat, jednoducho tie hnusne tiesnive pocity dokazem lepsie kontrolovat a uvedomujem si odkial pramenia, studujem ich a zistujem ci su odovednene alebo nie, ak nie su su zbytocne a je jednoduchsie sa ich zbavit. nie si nahodou tiez perfekcionalistka, snazis sa byt najlepsia, a vsetko si v hlave premietas donekonecna? :) ja mam aj ten problem ze vsetko analyzujem, privela premyslam, a snazim sa vsetko hned vyriesit.
inac - presne toto s tym ze sa vidime a nakoniec nic z toho ma vedelo tiez dostat.

divnazienka

Ono den predtym ako sme mali byt spolu som sa ho pytala, ze ci ma program ci mozem prist za nim on ze hej jasne ale nech pre istotu mu zavolam, lebo zatial je asi doma. No a na druhy den som sla volat ale uz som mala sms od neho ze dnes nakoniec nic. Uz vtedy musel vediet ze sa mu crta nejaky plan ale aj tak povedal nech dojdem. Kebyze to sformuloval inak ze asi bude mat nieco ale da mi vediet este pocas dna tak by to vyznelo inak. Takto som sa len zacala zbytocne tesit hoci som cakala ze to zrusi...ale vyznelo to ako keby jeho plan bol prednejsi ako ja samotna. Za chvilu pride ku mne...nejak sa ho to spytam..

nnn

Jaj tak je to...bol som v tom ze ste si uz co to povedali.Ono je tazko riesit nieco s jednym,ked sa to tyka oboch.Ty urcite nemas take myslienky len tak.Ak je tam urcita nedovera alebo co ja viem co,tak nie pre nic za nic.Uz len to ze Ti nedal ani vediet kde ide a preco ...no divne.Ak je takychto mozno nevinnych situacii viac tak sa Ti necudujem.Skuste sa viac rozpravat(nie len o tomto,ale o vsetkom)...tam bude asi najvacsi problem.

divnazienka

nnn - nechcem donho vrtat, ono ja sa vzdy tvarim, ze vsetko je v poriadku len asi dva krat sa mi stalo ze som to nevydrzala a povedala som, ze mam strach. Ale nerobim mu zle, v tom som insia od tvojej expriatelky. Ci je problem aj na jeho strane, je to mozne. Ono neviem preco, ale mam miestami pocit, ze raz je to super aj sa vieme porozpravat byt veseli obaja a niekedy sa venuje len sam sebe, niekedy jeho pozornost nie je az taka ako by som chcela. Aj vcera sme mali byt spolu a pocas dna zrazu mi napisal sms, ze dnes nic ale ze zajtra budeme spolu. To ma nahnevalo, lebo prva som s nim dohodnuta bola ja, je pravda ze neviem co mu prislo do cesty ale myslim si, ze urcite ho zavolali kamarati von. Stalo sa to prvy krat, kebyze kus inak sformuloval vetu, tak by som nazlostena nebola, nezakazujem mu. Ale ani nic som mu na to nepovedala, nechcem mu vytykat veci..v tom nejak spociva moja dobrota ale na zaklade toho ze raz sa chova tak a raz je mily ale menej zaujaty ..ja mam tieto dumky

Pripadam si divne, snazim sa byt veľmi dobra priatelka, ale toto su len moje myslienkove pochody

Heinischova - dakujem za kazdu radu co mi das :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riešenie neexistujuceho problemu alebo vecna paranoja - Fórum - ZDRAVIE.sk