Trpim vo vztahu

Príspevok v téme: Trpim vo vztahu
tom4948798

Ahojte mam vztah už okolo 7 mesiacov. Najprv bolo všetko užasne všade sme chodili spolu smiali sa spolu..potom ma ale nechala na tyžden,ja som ale o nu bojoval a ziskal som ju naspeť ale užsom vedel že to nieje ono..že moja laska ku nej pomaly vyprchava. takto taham vztah už velmi dlho..ano este ju lubim ale jej spravanie sa velmi zmenilo nedavno. nepovie mi ani pekne slovo ani nič stale je nervozna ked som s nou a hlada si všelijake vyhovorky ako nebyť so mnou, za všetko do mna huči nič sa jej nepači a stale s jednym chlapcom si piše vola na skype a podobne.. myslite že už ma nelubi? alebo čo mam robiť poradte .. ja niesom s nou štastny

rene1337

Nie nelubi nema vyznam to tahat nasilu dalej a natahovat to :) a ked sa to nevies ukoncit ty tak cakaj kym sa utrapis uplne :) so zenou ktora ti za to nikdy nestala :)

nirv

Povedz jej že sa budeš snažiť, ale že aj ona nech sa snaží byť milsia, že inak sa to nedá, aby dvaja vedľa seba boli a boli na seba nepríjemní, to nemá cenu. A ťa to znechucuje tak že nemáš náladu sa snažiť. Že ak jej teda záleží na vzťahu, nech sa aspoň chová slušne, nemusí sa nasilu usmievať.

tom4948798

ona povedala že chyba je len vo mne ... ano priznavam si svoje chyby ale ona si svoje nechce ako nahle poviem niečo jej už je zle už ma nechce vidieť a podobne...dnes sme sa rozpravali a nedopadlo to dobre

nirv

Tak sa porozpravajte ako dvaja dospeli ľudia. Môžete ostať kamarati a ona nech sa k tebe začne chovať normálne. Povedz jej, ako sa cítiš, že si myslíš, ze ťa už nelubi, že nie si šťastný, a chceš sa rozísť, ale chceš ostať kamarát, a tiež že ťa mrzí, ako sa k tebe chová, že prečo to robí, či ju niečím rozculujes, a ak áno nech ti to na rovinu povie.

tom4948798

ked ono je to medzi nami zložite a ona sa tu pristahovala z inej krajiny a nema tu skoro nikoho.. ja som jej celu dobu pomahal so všetkym takže sme zvyknuty na seba..ja neviem čo robiť