Psychicky na dne uz dva roky

Príspevok v téme: Psychicky na dne uz dva roky
lentilka2013

Mam 38 rokov a nikdy som nezazila to co teraz prezivam...Byvam v spolocnej domacnosti s rodicmi a vzdy sa nam celkom darilo. Mam dve deti . Od dna kedy sa narodilo prve dieta nastal problem hlavne financny. Uplynulo uz dva roky a stale to pretrvava. Raz som bola niekomu rucit a ten nesplacal a ani nesplaca. Na krku mam same exekucie a ine... . Myslim si ze mam ja a nasi porobene. Jeho manzelka pochadza z takej rodiny a aj z takej dediny kde porabaju tak si mylim, ze na mna uvalila kliadbu ked sa nedari im tak nech sa nedari aj nam. Prosim o radu

Emily opat

Ide asi o to, ze ak idem nepremyslene niekomu rucit, cim uvediem celu rodinu do problemov tazko riesitelnych, tak budem chybu hladat skor vo svojej hluposti a naivite a nie v porobeni.
Co ste sa uz zblaznili ludia, ci co?

p.d.

Porobenie je take utrpenie, ze si to clovek, ktory to nezazil, nevie ani predstavit. Ja mam dobre skusenosti tak s niektorymi liecitelmi, ako aj s niektorymi exorcistami. Podla mna si clovek s tymto sam nijako nepomoze.

p.d.

A ako jej pomoze psycholog s porobenim?:) Na co jestvuju napr. exorcisti, lebo sa pomiatli aj oni?
Ja si myslim, ze trochu analogicky k tomu je jedna reklama, kde sestricka na psychiatrii zobudi pacienta, lebo si zabudol liek na spanie.

javor24

lentilka2013: ak si myslis, ze problem je v porobeni, tak by si mala skor vyhladat pomoc psychologa, tu ide o rucenie, v dnesnej dobe ide rucit iba blazon, ako si vobec mohla ist niekomu rucit, ked si mala sama financne problemy? to je bezbreha nezodpovednost, nas uz na strednej skole ucili pravidlo: "rucit nikdy ani sestre ani bratovi"

lentilka2013

som z okolia Kezmarku no nestretla som sa s takym pravnikom ale dakujem za adresy pozriem sa
nemam vela casu stravit na internete mam 2 deti vo veku 2 a 1 a tie daju zabrat

Emily opat

Ale no tak... Zadaj si do vyhladavaca financne pravo.

Skus aj tu, neviem odkial si:
www.superpravnik.sk

Pozri aj sem, poskytuke sa aj pomoc ludom, co su vo financnej tiesni.
www.legalaid.sk