Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hypochondria

Príspevok v téme: Hypochondria
taninina

takze uz dlhsie sa trapim s tymto problemom, furt mi nieco je a ked nieje tak si nieco najdem... napriklad s ami niekde objavi mala hrcka alebo co a uz si myslim, ze mam nejaku chorobu alebo tak, potom si o tom pozriem na nete a samozrejme casom na mna zacnu sediet vsetky priznaky az kym nejdem ku doktorovi a ked mi povie ze mi nic nieje som spokojna (ale zas nechodim tam so vsetkym to by bolo uz trapne)... neviem s tym nic robit, bola som uz snad u vsetkych doktorov mco sa daju byt a mam prehlad o kadejakych chorobach...ubera ma to o energiu ale na nejakeho psychologa alebo tak sa necitim.... v skole mam toho strasne vela mam zo vsetkeho celkovy stres a ja neviem co by som mohla urobit aby som nevymyslala a nedomyslala si hned ako sa mi nieco nezda...:/ mate niekto skusenost s niecim takym? uz aj doma su zo mna zufali lebo sa zvyknem casto stazovat :/ niekedy si pripadam , ze by mi bolo najlepsie keby mam nejakeho osobneho doktora alebo co :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.