Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľka ma podviedla

Príspevok v téme: Priateľka ma podviedla
Kuky 456

Takže sa Predstavim volam Sa Lukaš mam 19 a moja Priateľ ka ma 17 Potrebujem Radu takže Poradte mi prosim : Mam Priateľku s ktorou som už rok aj pol no lenže nastala tak vec že sa mi podarilo dostat na jej nik no a proste tam som si prečital take spravi ktore si pisala s viacerimi že tie spravi mi vlepili facku pital som sa jej nato no lenže ona to ešte aj napriek tomu že som to videl tak to zatlka chcem abi ste mi poradili ako mam Dalej pokračovať čo bi ste robili vi v mojej situacii ????

Prezyvka55

dexter69 tak to bol fajne naprd sex ked pritom este stihala na facebooku pisat, neni jej co zavidiet, ja by som sa skor rehotal ako plakal

dexter69

Viem ako ti je...mňa tiež baba podviedla a ešte k tomu na jej meniny...po dvoch mesiacoch sa so mnou rozišla z dôvodu že ma prestala ľúbiť.. No to čo mi povedala pred nedávnom ma zarazilo... Vraj to robili hodinu a pol a popri tom si so mnou písala na fb ako ako keby sa nič nedeje..No čo by ste takej babe spravili, som pkakal ako malé decko...a do dnes sa s toho neviem spamätať.

nnn

Mal si si uzit (samo aj s ochranou) kolko sa da a popri tom hladat inu.Kedze spala s viacerymi-co sice podla mna povedala len pre to aby Ta ponizila a nastvala -aspon by ta co to naucila :)

ebi777777

fuuj ako 17 ročná spala s viacerými,
no ani sa nečudujem, že na Slovensku sú dosť rozšírené pohlavné choroby

ja neviem či sa tak rýchlo mení doba, j a ako 17 ročná som tiež robila hlúposti, samé diskotéky a tak, ale rozhodne som vtedy ešte nespávala s nikým,,, a to mám teraz 26, či už som staromódna či čo :D fakt taká doba je?

lilyianka

a jej pri takomto štýle života v jej veku želáme veľa šťastných kilometrov bez pohlavnej choroby!!
urobil si veľmi dobre, nájdeš si časom lepšiu, nemáš za čím banovať

Kuky 456

Tak Ja vam Ďakujem za rady a urobil som to tak ako ste my niektori poradili rozišiel som sa snou no a nokoniec sa mi aj priznala že už z viacerimi spala tak Dakujem ešte raz za Rady

lilyianka

ja by som sa na ňu vykašľala aj v prípade, ak by si to sexstretko len dohadovala ..veď ak niekoho má, nemá si čo také veci dohadovať. má sa správať ako zadaná baba a nie ako defka!
ty si ešte mladunký, nájdeš si inú a na ňu s-ať!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľka ma podviedla - Fórum - ZDRAVIE.sk