Priateľka ma podviedla

Príspevok v téme: Priateľka ma podviedla
Kuky 456

Takže sa Predstavim volam Sa Lukaš mam 19 a moja Priateľ ka ma 17 Potrebujem Radu takže Poradte mi prosim : Mam Priateľku s ktorou som už rok aj pol no lenže nastala tak vec že sa mi podarilo dostat na jej nik no a proste tam som si prečital take spravi ktore si pisala s viacerimi že tie spravi mi vlepili facku pital som sa jej nato no lenže ona to ešte aj napriek tomu že som to videl tak to zatlka chcem abi ste mi poradili ako mam Dalej pokračovať čo bi ste robili vi v mojej situacii ????

kika27

som baba kt mala nedavno 18 a tiez chodim s chalanom uz velmi dlho...chodievala som na pokec, pisala si s inymi ludmi frajer to vsak vedel...dala som mu heslo videl to....samozrejme ziarlil ked mi niekto pisal napr komplimenty...ale vsetko vedel...mam ho som snim 2 roky a nikdy by som si nedohadovala sex s niekym inym. Ved ked niekoho milujem, tak chcem len jeho. Preco by som mala byt snim ak by mi nestacil? Mozno ju lubis ale dovera sa tazko vracia s5. Porozmyslaj ci naozaj chces byt s niekym takymto...ona este nevie co chce....chce teba ale zaroven che pozornost inych...jedna sa o spravi kde si to sexstretko dohadovala alebo uz aj mala?... ked ti povie ze nemala, tak budes jej verit? ked zatlkala aj predtym? Je to zamotane ale tiez ju neodpisuj hned...Prajem ti vela sily aby ste si to vyriesili a bolo vsetko dobre...snad to nieje take zle ...:)

Emily opat

Tiez by som sa s nou rozisla. Pekne sa bavi dievcina v 17rokoch. Ty mozes novoziskanu slobodu a tym volny cas, venovat aj gramatike. Rozhodne by ti to neuskodilo.

Heinischova

Predpokladám, že sú to správy podvádzajúceho charakteru. V takom prípade ja osobne by som sa rozišla s prtnerom. Veď na svete nie je jediná.