Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach z chorob

Príspevok v téme: strach z chorob
priiiska

dobry den.. potrebovala by som sa vas nieco opytat.. mam dost velky respekt pred chorobami a celkovo pred zdravotnictvom.. z chorob mam velky strach.. v januari sa rozsirila v mojom okoli mononukleoza, no po precitani prenosu, som sa trocha upokojila.. lenze akurat vcera som sa dozvedela, ze kamaratka ma zltacku.. odvtedy mam velky strach.. nie je to kamaratka s ktorou by som bola v nejakom blizkom vztahu, ale predsa len sme z jednej triedy.. viem, ze ockovanie by uz asi nepomohlo, tak co by som mala robit? viem, ze teraz uz asi nic, no ale predsa len.. dakujem za vase prispevky

ahop

cafte aj ja sa bojim chorob a nekedy az chorobne!!! najviac sa bojim svalovej distrofie, ci huntingtonovej choroby, ktora je dedicna, a moja babicka na nu prave umiera... niekedy neviem co robit.. ked sa zameriam na svaly, tak citim ako mi mikaju ked som v pokoji.. mikaju niekomu z vas svaly??? poradte""!!.

sirilka

ahoj priska, sme na tom rovnako, tiez sa velmi bojim chorob aj vysetreni, hlavne tych zakernych a nevyliecitelnych chorob. no a o mononukleoze som pocula, ze sa prenasa bezne slinami, aj bozkami, uz len ten nazov, ze je infekcna, sposobuje ju virus a virusy su teda dost agresivne a nakazlive a ostavaju v tele a mozu tam rozne zmutovat a znovu sa aktivovat a narusat bunky a imunitu. co si o tom myslis?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.