análny sex

moniccccka

vy ste asi vsetky chore, ja som uz podstupila vela vysetreni, zo zadu, lebo som bola chora a uz nikdy v zivote by som si nepriala oralny sex, mam na cely zivot dost...je to nehygienicke a ani tetusite, co to vsetko moze sposobit, fuuuuuuuj

anix

Podľa mňa je to super! Je to úplne iné. Nedá sa to porovnávať. Ked je dostatok lubrikačného gélu, nemalo by to vôbec bolieť. Ak to bolí, niekde je problém.... Ale ak si k tomu vezmeš vibrátor a ideš odpredu, je to super!!!

tina

Ahojte, ja by som tiez rada vyskušala anal, veľmi ma to laka ... ale mam z toho strach... lebo som počula , že to veľmi boli....

natalia222

Ja to mám strašne rada, aj ostatné baby s ktorými som sa o tom bavila.Niekedy je to oveľa vzrušujúcejšie a krajšie,ako normálny sex.Ale je fakt,že medzi partnermi by už mala byť vybudovaná nejaká dôvera a mali by sa už dobre poznať.Potom to bude krásne....

moniqa87

ja som to este nerobila a osobne k tomu moc pozitivny postoj nemam, podla mna musi na taky krok aj vztah aj partneri navzajom dozriet a ak to chcu obaja potom to mozu skusit... ja to neodsudzujem, ale zatial mam k tomu skor negativny postoj, ale komu sa to paci, tomu to len prajem