Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
misha1

zdravím, rada by som sa poradila. Uz asi tyzden ma trapia bolesti v podbrusku. Je to pichlava bolest, stale na inej strane, ked to prestane tak citim taky neprijemny pocit, citim sa nafuknuta,..tieto bolesti casto sprevadza aj bolest krizov, ako keby som mala dostat menstruaciu. A to je ten dalsi problem, menstruacia meska uz 2. tyzden. Mam 17 rokov, menstruaciu som nikdy nemala pravidelnu vzdy je tam rozdiel o nejakych 5dni skor alebo neskor. Asi pred mesiacom som navstivila prvy krat gynekologicku, pretoze som mala podobne bolesti, ale uz sa nedali vydrzat, tak som tam musela ist a doktorka mi nasla malu cystu na vajecniku a zapal. Ked som dobrala tabletky, ktore mi predpisala, vsetko sa mi uz zdalo v poriadku. Zvysilo sa aj mnozstvo vytoku, najprv som myslela ze ten vytok aj bolesti su kvoli ovulacii, ale trva to uz dlho, takze asi nie. Uz som si aj myslela ze su to predmenstruacne bolesti, pretoze som mala aj vacsiu chut na sladke (tu mavam vzdy pred a pocas menstruacie), ale stale nic. Uz ma to velmi trapi, lebo sa nemozem poriadne na nic sustredit iba na ten neprijemny pocit. Myslite ze by som mala ist znova ku doktorke alebo este pockat? Mam teraz obdobie, kedy si nemozem velmi dovolit vynechavat skolu, tak nechcem pre vsetko hned behat do nemocnice.