Chlpky na bruchu, gynekolog

Príspevok v téme: Chlpky na bruchu, gynekolog
winndow

dobry den mozno to bude zniet cudne ale strasne sa hanbim ist ku gynekologovi lebo mam strasne vela chlpkov na bruchu a su tmave takze je to dost vidno, je to nieco ako mavaju muzi proste sa citim trapne co mam robit holit si ich nechcem lebo myslim ze tym by som to este viac zhorsila a trhat sa to tiez neda lahko a koza zostava dost podrazdena

Slecna A.

to je jedno, ake dlhe to mas. Tento melirovaci prasok ti ich odfarbi a nebudu take napadne. Neviem ako sa to presne vola. Pojdes do DM, poziadas daku pani o pomoc a vypytas si melirovaci prasok a peroxid k tomu. Je to vsetko od jednej znacky. Ak si dobre spominam, malo by to byt v bielom obale s ruzovymi napismi. Mam apson taky pocit. Mal by sa tam nachadzat navod ako to pripravit. Ja to uz robim od oka. Do umelohmotnej misky si nasypem cca polovicu prasku, k tomu pridam ten peroxid a vymiesam na "kasicku". Aby to nebolo prilis riedke, ani prilis tuhe. A nanesiem na miesta, ktore chcem odfarbit. Ked mi vela zmesi ostane, dam si to aj inde :D Pockam cca 8 minut a zmijem. Ten cas, za ktory sa ti to odfarbi je individualny. Citala som aj, ze si to baby nechavaju 10 minut, ale mna to po 10 minutach uz velmi stipe, preto si to davam na 5-8 minut a radsej dva razy odfarbim...

winndow

nevies ako presne sa vola? ja ich mam sice dost dlhe ale tak snad to pomoze, a asi to budem musiet pretrpiet lebo tam idem uz v stredu

Slecna A.

odfarbi si ich specialnym melirovacim praskom, ktory si kupis v DM. Minimalne dva dni pred tym, nez pojdes ku gynde, nech sa ti pokozka zregeneruje...