Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo?

rew

kitykaty> neukamenujte ma hned niekto ak sa mylim, ale podla mna ak nezarastla za tri roky tak uz sama od seba nezarastie.. mozno by to chcelo skusit masirovat nejakym olejom/kremom na jazvy alebo co.. no ale vlastne som chcela len povedat ze mozes byt happy ze to vyzera ako vyrazka.. v pooslednej dobe vidam jedno dievca ktore malo piercing nad perou a ta dierka vyzera dost blbo :/ no aspon ma odradila od piercingu inam ako do ucha :)

kitykaty

holky potrebujem radu, za aku dobu vam zarastla dierka po piercingu? ja som mala pod spodnou perou a uz ho tam nemam asi tri roky a tu dierku tam stale mam, vyzera to akoby som tam mala vyrazku. neviete niekto co s tym? inak mne sa piercingy pacia a byvalemu sa tiez pacili. potom som mala dalsieho a tomu sa to zase nepacilo. takze ako ktoremu chlapovi sa pacia.

nathália09

mnohí si to dávajú,lebo chcú na seba upozorniť.
Ale čo je dôležité,vonkajší vzhľad-obal???alebo vnútro človeka-myšlienky spôsoby správania a tak pod??

Aduska108

Preboha :D:D:D:D hned ako som si precitala ten koment od tej nini som sa musela smiat :D zato ze je to urcite nejake soplave decko alebo nejaka cuza co si to nemoze dovolit alebo sa boji tak ostatnych ohovara....ja mam nad perou a ked tak rozmyslam naco som si ho dala...nooo najskor som mala v nose ale mi to hnisalo tak som si dala nad peru a preco?lebo sa mi to paci.....a nie preto aby som sa ukazovala stym...a jedna kamoska mi hovorila presne toto iste nedavaj si to to nosia len trapny a nakoniec ma ona uz tri.... a sama povedala ze zavidela lebo jej to nedovolili tak preto to hovorila...ty si zakomplexovana moja ty!!! kedysi boli v mode trvala a teraz je toto moda....tak sa zobud uz je rok 2010 teda 2011 :D a nie 1960

silviklh

nnia,si riadne trapna,mam pocit,ze le nzavidis...ja mam piercing v pupku,pocuj,idem na namestie a vyhrniem si tricko,mozno ku mne pridu dalsi a budeme si ich okukavat,co ty na to??? krava,,,,nemam viac slov

seshy

Tí, co ti pisu ze piercingy maju zakomplexovani ludia su sami zakomplexovani z toho, ze sa s tym nevedia stotoznit.... ja mam piercing nad perou, v jazyku aj v pupku, dokonca aj kerku a NIC z toho som si nedavala aby som zaujala alebo nieco podobnee... ludia, spmaätajte sa!

Emiiii

a este musim dodat ze je to len vasa vec ci si to date alebo nie .. na mne to plno ludi odsudzuje hlavne taky ty konzervativny.. ale asa taky posahany rockeri ako ja vravia ze je to sexii :D keby ste mali nejake otazky ohladom hojenia alebo prepichovabie tak mi kludne napiste na punkangel124@azet.sk

Emiiii

ahooj ludia :) takze ja mam pierc v nose uz 4 mesiace..a nedavala som di ho peto ze chcem zaujat..je to moj styl.. to ako keby ste povedali ze zeny co si farbia vlasy su zakomplexovane.. kravinaa :D no s moji piercom som si uzila..hnisal a bolel ale uz pohoda..idem si davat dalsi do pupiku :) mojmu chalanov sa to paci :)

niqa666

ahojtee..ja som dala predwcerom pierc do nosa...:DD..strasne mi to paci..aj my friends powedali ze sa mi to pristane...mne to wobec nebolelo....len nwm ze keed niekedy budem chora a budem mat nadchu tak ci to bude w poriadku?lebo keby som to vtedy vybrala urcite zarastie..tak newm co s tym....prosim poradte mi ...niekto kto uz mal skusenosti s takym situaciou.:))dakujjem:)