Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo?

jojkaaaa

moj chlapec stale do mna rype,aby som si dala pierc do jazyka a hadajte preco:DD..zevraj je tak lepsi oral....hmm..hned som mu dala po hlave:D

krpééC

=) ja si myslim že je to pekne :) a ked sa to pači tebe tak ti može byt jendo čo si mislia osttanyy a ked .. sa ti prestane pačit diera zarstie .. ja sa chstam si terz niekdy dat do jazyka len mi to mamka neshclauje tak asi spaviim tajne .. a ved v jazyku to vobec nevidno .. :D

:-)

ahojky ja mam piercing nad hornou perou na pravej strane a osobne sa mi to velmi pači a nedavala som si to preto že by som chcela zaujať alebo preto že by som si tym pripadala viac sexy bože :D každemu pasuje pierc inde a podla mna to je každeho vlastna vec či si ho da alebo nie ..piecing by sa mal davať vtedy ked to sami chcete a nie čakať nato že čo nato napišu chalani že či sa im to pači alebo nie..každemu sa pači niečo ine :)

vierca

cafte..no piercing v jazyku neutajis lebo asi tyzden budes mat jazyk ako papucu a budes suslat:D nina tvoj nazor je prepac mi za vyraz ale ubohy...ja nie som zakomplexovana a mala som 4 piercingy...2 som si uz vybrala...mala som v jazyku,nad perou-mne osobne sa nepacia velke gulky ja som mala taky malinky ihlan,jeden mam v brusku a jeden na intimnych partiach.ti co si chcu dat piercing do jazyka by som chcela upozornit ze po case mne osobne po 3 rokoch sa zacali kazit zuby takze piercing siel von.piercing by som nikdy nedala robit niekomu kto sa v tom nevyzna.stale len v studiu....mam aj tetko na zadku myslim ze fajn miesto lebo ked budem stara nebude to vulgarne a nikto to neuvidi..:D

Ada161

určite to nenosia zakomplexovaní ľudia, je to podľa mňa vec vkusu a životného štýlu, mne osobne sa piercingy páčia sama mám jeden v nose...zakomplexovaní ľudia ach môj bože, teraz, ked sa mi na niekom niečom nepáči je to zakomplexovaný človek? to je to isté ako keby mal na sebe niečo oblečené obuté alebo iný účes...to môžu tvrdiť, len konzervatívny ľudia podľa mňa...názor je niečo iné, ako posudzovať ľudí podľa výzoru

coocakavat

mam piercing v nose, aj tetovanie mam, a len preto, ze je to vec MOJHO vkusu - teda absolutne ma nezaujima, aky na to maju ini ludia nazor, jednoducho ked sa to mne paci, tak preco nie! je kazdeho osobna vec ako sa bude o svoje telo starat. ja osobne mam taky nazor ze vsetkeho vela skodi, preto by som si uz nic nikde nenechala prepichnut ani vytetovat. a po druhe, pierc si kedykolvek mozes vybrat, a dierka po case zarastie, a ta v nose zarasta extremne rychlo, takze je to len a len na ludoch. a myslim si, ze ludia, ktori posudzuju druhych LEN podla vyzoru, su dost trapni a ubohi, pretoze to hlavne ma clovek vo vnutri. (reackia na ninu)

alzbee

Baby, ktore maju fakt dobru postavu, ploche brusko a daju si piercing do pupku, tak velmi pochybujem, ze si ho davaju preto, lebo by boli zakomplexovane....

omg

Ninaa- no tak s takymto trapnym nazorom som sa este skutocne nestretla...ak je niekto zakomplexovany,podla tvojho nazoru sudim ze si to ty.

lesslie

Ninaa> absolutne nesuhlasim tym co si napisala...piercing nemaju len zakomplexovani ludia...je to vec rozhodnutia a vkusu...rovnako ako tetovanie...a dovody su rozne...

ginny177

Nemyslim si ze ludia si davaju piercingy kvoli tomu aby niecim zaujali.Ja som vzdy velmi chcela mat v nose ale nie preto ze som chcela zaujat ale preto lebo sa mi to zdalo a stale zda stylove velmi sa mi to paci a ked ma clovek pekny nos a pristane mu to...lenze vzdy som sa obavala odstrasujucich prikladov mojik kamaratov ze im to casto hnisa a samozrejme akykolvek zasah do organizmu je skodlivy. aj ked piercingy do bradavky co v zivote nepochopim..do jazyka..ach...asi ten nos by som jedine zniesla ale muselo by to byt nieco male

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk